Kırmızı Göz Düzeltme Siteleri Online Programsız

Kırmızı göz hatası genellikle hafif loş veya karanlık ortamlarda çekilen fotoğraflarda ortaya çıkan bir problemdir. Normalde bu sorunu Photoshop gibi gelişmiş bilgisayar programlarıyla kolayca halledebilirsiniz. Fakat artık programsız çevrimiçi bir şekilde üstelik tamamen ücretsiz olarak fotoğraflarda kırmızı gözü silebilirsiniz.

Öncelikle bu işi yapabileceğiniz 6 ücretsiz web sitesi paylaşıyorum. Ardından kendimce en iyisi olduğunu düşündüğüm site üzerinde nasıl yapıldığını uygulamalı olarak gösteriyorum.

 1. online-photo-converter.com
 2. pho.to
 3. fotor
 4. LunaPic
 5. fixredeyes.com
 6. iPiccy

online-photo-converter.com sitesiyle kırmızı göz nasıl silinir?

online-photo-converter.com ücretsiz bir çevrimiçi kırmızı göz silme (giderme) sitesidir. Toplu işlem yaparken fotoğrafların toplam boyutu 45 MB’ı geçmemeli.

Jpg, jpeg, png ve gif formatlarını destekliyor. İşleme başlamadan önce el yordamıyla tolerans seviyesini ve çıktı kalitesini seçebilirsiniz.

Aşağıdaki adımları sırayla uygulayarak işlemi başarıyla tamamlayabilirsiniz:

 • Buraya tıklayarak siteyi açın.
 • Açılan sayfada Choose Files butonuna tıklayarak cihazınızdaki bir yada daha fazla fotoğrafı siteye yükleyin.
 • Ardından Set level yazan bölümden tolerans seviyesini ve ( JPEG and PNG quality) bölümünden çıktı fotoğraf kalitesini belirleyin.
 • Son olarak OK butonuna basarak işlemi tamamlayın.

Ek Özellikleri

 • Bu web siteden faydalanarak fotoğraf gürültüsünü giderme ve fotoğrafları karakalem çalışmasına dönüştürme işlemlerini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yayımlandı

kategorisi