Search
Generic filters

Bilgisayarda Fotoğrafa Müzik Ekleme (Windows 11 ve 10 İçin)

Fotografa Muzik Ekleme 2 1

EaseUS Video Editor ile Windows bilgisayarlarda fotoğraflara müzikleri kolayca ekleyebilirsiniz.

EaseUS Video Editor programını buraya tıklayarak indirin ve bilgisayara yükleyin. Ücretsizdir ve 58 MB dosya boyutu bulunmaktadır. Windows 10, Windows 11, Windows 8 ve Windows 7 sistemleriyle uyumludur.

EaseUS Video Editor programıyla fotoğrafa müzik nasıl eklenir?

Adım 1. Projeniz için bir en boy oranı seçin:

Video’yu cep telefonunuz, sosyal medya, TV veya diğer platformlar için dışa aktarmak istiyorsanız, idealde bir en boy oranı seçin. Daha fazla en boy oranını Dosya> Yeni Proje‘den seçebilirsiniz.

Adım 2. Fotoğrafları ve müziği içe aktarmak:

Tüm fotoğrafları ve müzik dosyasını EaseUS Video Editor’a sürükleyin ve bırakın. İçe aktardıktan sonra, fotoğrafı zaman çizelgesine eklemek için “+” sembolüne tıklayın.

Add Audio To Image In Easeus Vudeo Editor

Birden fazla fotoğraf varsa, onları göstermek istediğiniz sırayla ekleyin. Bu şekilde ekledikten sonra, EaseUS Video Editor’daki zaman çizelgesinde benzer şekilde müzik dosyasını ekleyin.

Kendi müzik dosyanız yoksa, EaseUS medya yöneticisindeki Müzik sekmesine giderek yüzlerce müzik arasından seçim yapabilirsiniz. Fotoğrafınıza eklemek istediğiniz herhangi müziğe tıklayarak “+” simgesine tıklayın.

Adım 3. Fotoğrafa efekt eklemek:

Fotoğraf arka planda çalınan müzik süresince döngüde olsun istiyorsanız, sağ uç kenarını müzik bitene kadar sürükleyin. Benzer şekilde, fotoğrafın uzunluğunu müzikle eşleştirmek için müziği kırpabilirsiniz.

Fotoğrafın sol dan sağa hareket etmesini veya yakınlaşmasını veya uzaklaşmasını istiyorsanız, Hareket sekmesine gidin ve istediğiniz sonucu seçin.

Adım 4. Müzikle birlikte fotoğrafı dışa aktarmak:

Fotoğrafı ve müziği beğendiğiniz gibi düzenlediğinizde, üstteki Dışa Aktar sekmesine giderek dışa aktarmak.

Sosyal medyada yayınlamak veya arkadaşlarınızla paylaşmak için MP4 veya AVI dosyası olarak fotoğrafı müzikle birlikte dışa aktarın. Video çıkış ayarlarını ve kaliteyi düzenledikten sonra Dışa Aktar düğmesine basın.

Export Audio Image

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir