Didim Polis Kampı Fiyatları

Didim Polis Kampı Fiyatları 2023 (Daima Güncel Son Fiyat)

Emniyet personelince tatil amaçlı kullanılmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde bulunan polis kampları hakkında bilgi edinmek isteyenler, nasıl ve nereden başvurulacağını araştırmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilen polis kamplarına nasıl başvurabileceğinizi öğrenmek için, kampların resmi internet sayfaları veya iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Kamplardan yararlanmak isteyen personel, müdürlüğün belirlediği dönemlerden birini seçerek, fiyatın yüzde 20’si kadar avans ödeyebilir.

Polis kamplarına başvuru yapmak için gerekli bilgiler ve kampların yerleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları araştıranlar için sosyal medya kanalları, broşürler ve [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] ile ilgili internet siteleri üzerinden yaptığımız incelemeler sonucunda %100 doğru ve güncel fiyatları paylaşıyoruz.

Güncel [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatları Ne Kadar (Son Fiyatı)?

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] satın almak isteyen herkes internette [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları araştırıyor. Her gün gelen yeni zamlar nedeniyle bu gayet doğal bir durum.

Zaten biz de tam olarak bu nedenden dolayı sizler için her zaman güncel fiyat bilgisi sunmaya çalışıyoruz. Sitemizden daima en son fiyatları öğrenebilirsiniz.

Didim Polisevi (Yaz Polis Kampı) 15 Ocak 2023 Konaklama Fiyatları


Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
3 Kişilik Oda Kişi Başı (Kış dönemi) 110 TL 220 TL
4 Kişilik Oda Kişi Başı (Kış dönemi) 104 TL 208 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
3 Kişilik Oda (Kış dönemi) 330 TL 660 TL
4 Kişilik Oda (Kış dönemi) 415 TL 830 TL


ESKİ FİYATLAR ŞU ŞEKİLDEYDİ (2022):

ODA TÜRÜ 1,11,12 VE 13. DÖNEM FİYATLARI 2,3,4,5,6,7,8,9 VE 10. DÖNEM FİYATLARI
V Blok Tek Katlı Oda Seçenekleri 5460 TL (3 kişilik oda) / 7.110 TL (4 kişilik oda) 5730 TL (3 kişilik oda) /7380 TL (4 kişilik oda)
A, B, C ve D, K Blok Standart Oda Seçenekleri 5040 TL (3 kişilik oda) /6720 TL (4 kişilik oda) 5220 TL   6960 TL
M Blok Oda Seçenekleri 3570 TL (2 kişilik oda) / 8700 TL (5 kişilik oda) 3720 TL (2 kişilik oda) / 9000 TL (5 kişilik oda)

Yukarıdaki tüm bu soruların cevapları için tıklayınız

Not: Bu fiyat son olarak 2023 yılında güncellenmiştir.
Yukarıda sunulan [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncelliğini korumaktadır. Fakat bazen fiyatlar bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Bu durumda eğer var ise [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatı için ilgili müşteri desteğinden bilgi alabilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Müşteriler [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hakkında araştırma yaparak en uygun fiyatları bulma amacında. Biz de bu amaca hizmet etmek için sadece güncel fiyatları listelemek ile kalmıyoruz, aynı zamanda en son çıkan güncel indirimleri ve kampanyaları da paylaşıyoruz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] fiyatları güncel mi, doğru mu ve ne kadar güncel? 

Hem [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] hem de sitemizdeki diğer tüm ürünlerin fiyatları haftalık ve aylık periyotlarla güncellenmektedir. Son fiyatlar için ilgili satış noktalarına sorabilirsiniz. Değişen fiyatlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm fiyat bilgilerini kılavuzluk ve genel bilgilendirme amacıyla paylaşıyoruz.

Yine de hatalı bir fiyat görürseniz, aşağıdaki yorum kutusundan bize yazarak derhal güncellememiz ve insanlara son fiyatları sunmamız için bize yardımcı olabilirsiniz. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

[xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] Fiyatlarına Zam Gelecek Mi?

Akaryakıt fiyatları ve dolar kuru yükseldiği sürece yalnızca [xyz-ips snippet=”FiyatKisaBaslik”] değil, aynı zamanda tüm ürünlerin fiyatlarına ve tüm hizmetlerin ücretlerine zam gelmesi kaçınılmazdır.

Aradığım ürünün fiyatını bulamadım

Sitemizde geniş bir yelpazede ürünlerin fiyatları paylaşılmaktadır. Ama eğer aradığınız ürün için fiyat bilgisi bulamadıysanız, bu bağlantıya tıklayarak iletişim sayfamızdan bize ürünü bildirebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde bu ürünün güncel fiyatı sitemize eklenir.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin 2022 ve 2023 güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm ürünlerin fiyatlarını görmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi