Dünyanın En Güvenli Tarayıcısı Android (Private Browser Care)

Cep telefonlarımız ile banka işlemleri yapıyor, sosyal medya hesaplarımıza giriş yaparak paylaşımlar yapıyor ve en özel fotoğraflarımızı çekerek hafızada saklıyoruz. Eğer telefonda güvenlik açığı olan veya yeterli güvenlik önlemleri bulunmayan bir web tarayıcı kullanırsak, siber korsanlar (hacker) bu açıklardan telefona sızarak tüm özel bilgilerimizi ele geçirebilir ve bize büyük zararlar verebilir.

Mesela banka şifrenizi ele geçirerek hesabınızdaki tüm paraları boşaltabilir, aile resimlerinizi çalarak size şantaj yapabilir veya sosyal medya hesaplarınızı ele geçirerek dolandırıcılık yapabilirler.

Böyle şeylerin başına gelmesinden endişe duyduğundan dolayı güvenilir bir tarayıcı arayanlar için dünyanın en güvenli tarayıcısı olan Private Browser Care uygulamasını tavsiye ediyorum.

Peki ama bu uygulamayı rakiplerinden ayıran özellikler nelerdir? Müsadenizle birkaç cümleyle kısaca anlatmak istiyorum.

Öncelikle bu tarayıcı varsayılan olarak yani siz hiçbir ayarlama yapmadan bile girip gezdiğiniz sitelerin kaydını tutmaz. Dolayısıyla eşiniz dostunuz telefonunuzu kurcalarken girdiğiniz sitelerin listesini göremez. Ayrıca bu kayıtlar tutulmadığı için bilgisayar korsanları bu bilgileri çalamaz.

Bunun haricinde Private Browser Care reklam şirketlerinin otomatik olarak topladığı veya para vererek sitelere toplattığı şahsi bilgilerinizi koruyarak başkası tarafından ele geçirilmesine engel olur.

Ayrıca bu süper tarayıcı arka planda sizden gizli hiçbir indirme işleminin gerçekleşmesine izin vermez. Dahası sitelerdeki gereksiz olan tek bir dosyayı bile indirmez.

Dolayısıyla web siteler daha hızlı yüklenir ve diğer tarayıcılara oranla dosyaları çok daha yüksek hızda indirme imkanı sunar.

Android için Private Browser Care Yükle

Maalesef şuan için iPhone sürümü yoktur.


Yayımlandı

kategorisi