En iyi fotoğraf düzenleme programları (2023)

Profesyonel fotoğrafçılar için en iyi fotoğraf düzenleme programı hangisi?

Fotoğraflarınızı yüklemeden önce düzenlemek, fotografçılar için önemlidir. Bu rehberde, fotografçılar için en iyi fotoğraf düzenleme yazılımını paylaşacağız.

En iyi fotoğraf düzenleme yazılımı, bir görüntüye odaklanmayı sağlar, ana konularınızı vurgular ve ortalama bir resmi gerçekten harika bir şey haline getirir. Ancak fotografçılar için en büyük soru, becerilerinizi tamamlamak için doğru düzenleme yazılımını nasıl seçersiniz?

Bu yazıda, “fotografçılar için en iyi fotoğraf düzenleme yazılımı nedir?” sorusuna cevap bulacağız. Adobe’nun Photoshop ve Lightroom gibi daha iyi bilinen sistemlerden Canva gibi basit ama etkili seçeneklere kadar, fotoğraf düzenleme yazılımı seçenekleri sayısızdır. Hatta bazı harika ücretsiz seçenekler de var. İşte başlıyoruz!

1. Adobe Lightroom

Overview of Lightroom Classic

Fotografçılar için en iyi fotoğraf düzenleme yazılımı konuşurken Adobe Lightroom’u gözardı etmek imkansızdır. Aslında, Adobe ürünleri, görüntü düzenleme yazılımı konusunda altın standart olarak kabul edilir. Peki neden? Lightroom’un ne kadar harika olduğunu inceleyelim.

Adobe Lightroom arayüzü, Photoshop’un çok karmaşık ve ağır olduğu düşünülürse, Lightroom’un basit, başlangıç ​​dostu arayüzünü seveceksiniz. Lightroom’un temiz ve kullanımı kolay çalışma alanı, görüntünüzle odaklanmanıza olanak tanır. Sol pano, hızlı erişim sağladığınız görüntü kütüphanenize erişmenizi sağlar, böylece düzenlerken resimler arasında geçiş yapabilirsiniz. Sağ pano içinde, hızlı ayarlar yapmak, resimlere anahtar kelimeler eklemek ve daha fazlası için açılır menüler bulacaksınız.

Gerçekten fotoğraf düzenlemenize girmek için, çalışma alanının üstündeki yatay sekmelerine erişmeniz gerekir. Tüm temel ve ileri seviye fotoğraf düzenleme araçları Geliştirme modülünde yer alır. Orada, lens düzeltme, ayrı tonlama, etkiler ve diğer temel ayarlarla fotoğrafınızı manipüle edebilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme araçlarının tümünün birleştirilmiş bir paneli olan Lightroom, kullanması çok intuitiftir. Ve Geliştirme modülünün sol panosunda, Lightroom, fotoğraf düzenlemelerinizi bir açılır menüde olan Geçmişte saklar.

Böylece, görüntü düzenlemelerinizi kolayca kaydırabilir, değişiklikler yapabilir ve özel bir presette kaydetmeden önce düzenlemelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca, Lightroom’un her modül için ilk açtığınızda size rehberlik ettiğini fark edebilirsiniz.

Çok Kullanımlı Program

Bu program sadece bir fotoğraf düzenleyiciden daha fazlasıdır. Aynı zamanda bir fotoğraf düzenleyicidir de. Lightroom, program içinde kolayca resimlerinizi saklamanıza ve sıralamanıza izin verir, bu yüzden harici bir fotoğraf düzenleme programına ihtiyacınız yok. Resimlerinizi düzenleme önceliğine göre yıldız derecelendirmesi veya diğer bir metriklere göre atayın ve çalışmaya başlayın!

Adobe’nın Lightroom’u her becerideki fotografçılar için çalışması için tasarladığı açıktır. Bu nedenle, Lightroom’un navigasyon arayüzünün güçsüz olduğu anlamına gelmediğine emin olabilirsiniz. Bu Lightroom’un daha da etkileyici olduğu şeydir – kullanım kolaylığı için işlevselliği feda etmiyor!

Lightroom Anahtar Özellikleri

Adobe Lightroom öncesi ve sonrası Adobe Lightroom ile düzenlenmiş fotoğraf Çoğu serbest fotoğraf düzenleyicisi için, Adobe Lightroom, harika portre, manzara, gayrimenkul ve diğer fotoğraflar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar.

Lightroom’un harika özellikleri arasında şunlar yer alır:

 • Fotoğraf düzenleme için yüz tanıma
 • Kamera ve lens temelli düzeltmeler
 • Fırça ve gradient ayarları
 • Onarım ve bulanıklaştırma araçları
 • Presetler ve profesyonel filtreler
 • Özelleştirilebilir kaydırıcılar
 • Birden fazla cihaz desteği ve senkronizasyon.

2. Skylum Luminar AI

What's New in Luminar AI - Luminar - AI

Birçok nedenle, Luminar, dünya çapında profesyonel fotografçılar için en popüler düzenleme araçlarından biri haline gelmiştir. Örneğin, Adobe gibi aylık bir abonelik yerine program için tek seferlik düz bir ücret ödersiniz. Ve Luminar, yerleşik birçok araç ve aksesuar sunar!

Luminar, Lightroom, Photoshop ve hatta Apple Photos ile birlikte kullanabileceğiniz tek bir durağa sahip bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Skylum Luminar arayüzü İnanın ya da inanmayın, Skylum Luminar, Adobe’nun Lightroom’u kullandığı aynı klavye kısayollarını kullanır. Bu, zaten Lightroom arayüzüyle tanışık olduğunuzda özellikle yararlıdır. Eğer bu senin için doğruysa, iki yazılım arasındaki tutarlı klavye kısayolları nedeniyle Luminar’a geçişi kolay bulacaksınız.

Ve Lightroom gibi, Luminar’ı hem bir fotoğraf düzenleyici hem de bir fotoğraf düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Tekrar söylemek gerekirse, bu, görüntülerinizi Luminar Kütüphanenize yükleyebileceğiniz anlamına gelir, böylece tüm fotoğraf düzenleme iş akışınız tek bir yerde merkezileşir!

Lightroom gibi, Luminar Kütüphanesi içinde görüntülerinizi sıralayabilir, etiketleyebilir ve kategorize edebilirsiniz. Birçok kişi Luminar Kütüphanesinin Lightroom Kütüphanesinden daha basit ve intuitif olduğunu bulur.

Luminar, Lightroom’un üstünde excel eden yer, ön ayarlı çalışma alanı seçenekleridir. Luminar, düzenleme görevini düşünen özel olarak tasarlanmış ön ayarlı çalışma alanları sunar. Örneğin, Luminar’ın ön ayarlı çalışma alanları şunları içerir:

Profesyonel Hızlı ve harika Temel Hava Fotoğrafçılığı Siyah Beyaz Manzara Portre Sokak Bu ön ayarların yanı sıra, sıklıkla kullandığınız araçları boş bir çalışma alanına kaydederek kendi çalışma alanınızı oluşturabilirsiniz.

Bu özellik size tanıdık geliyorsa, çünkü Photoshop da ön ayarlı çalışma alanları sağlar. Ancak, Luminar’ın ön ayarlı çalışma alanı seçeneklerinin daha geniş ve fotografya-özel ihtiyaçları karşılamak için daha fazla olduğunu göreceksiniz.

Skylum Luminar ile düzenlenmiş fotoğraf Luminar, otomatik hızlı düzeltmeler uygulayan AI kaydırıcısı sayesinde popüler hale gelmiştir. Bu düzeltmeler arasında aydınlatma, netleştirme, tonlama ve diğer temel ayarlar yer almaktadır.

Ayrıca, fotoğraf düzenlemenizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için yerleşik birçok araç içerir.

Skylum Luminar özellikleri arasında şunlar yer alır:

 • AI Düzenleyici
 • Güneş ışığı filtresi (gerçekçi görünümlü güneş ışınlarını görüntülerinize eklemenizi sağlar) ve Orton filtresi (Lord of the Rings ile ünlü olan ve görüntünün bazı bölümlerini bulanıklaştırırken diğerlerine odaklanır) gibi özel filtreler
 • Ayarlama Katmanları
 • Resim Katmanları
 • DJI drone fotoğrafları için özel ön ayarlar.

3. Adobe Photoshop

Photoshop Nedir? En Verimli Photoshop Uygulamaları ve Programları - Hosting.com.tr

Fotograf düzenleme yazılımının en iyilerinden bahsederken Adobe Photoshop’u unutmamak imkansızdır. Sanatçılar, illüstratörler ve tasarımcılar için dünya çapında yetenekli ve güvenilir bir düzenleme araç olarak kanıtlanmıştır.

Adobe Photoshop Arayüzü Dürüst olmak gerekirse, Photoshop basitliği ile tanınmaz. Hatta, Photoshop arayüzü hakkında duyduğunuz şeylerin ne kadar zor olduğu olabilecektir! Ve gerçekten de – Photoshop öğrenmek için en kolay yazılım değil. Yerine, hayatta yapmak istediğiniz şeyler gibi, biraz sabır gerektirir.

Fotoğraf düzenlemeye başlayanların Photoshop kullanmakta zorlandıkları neden, araçların çok fazla olmasıdır. Daha sonra Photoshop ile elde edebileceğiniz harika şeyleri konuşacağız, ancak şunu bilin ki, öğrenmenin eğimini azaltmak için organize çalışma alanları sunar.

Photoshop, projeniz için gerekli olmayan araçları kesmeyi amaçlayan farklı ön ayarlı çalışma alanları sunar. Bu çalışma alanlarını Üst Menü Çubuğunda >> Çalışma Alanı seçeneğinde bulabilirsiniz. Orada, Temel düzenleme, 3D, Grafik ve Web ve hatta Fotograf için ön ayarlı çalışma alanı seçenekleri göreceksiniz!

Bu çalışma alanı ön ayarları, Photoshop’u öğrenmenin iş için en iyi araçları ön planda tutan harika bir giriş sağlar. Örneğin, Fotograf çalışma alanı, Photoshop’un fırça, histogram paneli ve seçim araçlarını elinizin altında sunar. Diğer taraftan, 3D çalışma alanı, Photoshop’un 3D panelini ve 3D Malzeme Damlasını önceliklendirir.

Tabii ki, Photoshop ile daha iyi tanıştıkça ve hangi düzenleme araçlarını tercih ettiğinizi belirlediğinizde, kendi özelleştirilmiş çalışma alanlarınızı kaydedebilirsiniz. Böylece daha hızlı ve pratik bir şekilde kendi özel araçlarınızdan oluşan kendi çalışma alanınıza sahip olacaksınız.

Dolayısıyla Photoshop programında ustalaşmak zor olabilir ama Photoshop’u temel anlamda öğrenmek kolaydır.

Photoshop’un Başlıca Özellikleri

Photoshop’un maskeleme, retouching ve katmanlama araçları hala pazarda en ilgi çekici olanlar arasındadır. Ancak, bu araçların temel dokunuşlar için en iyi olmayabileceği söylenebilir, bu Lightroom için en iyi olacaktır. Photoshop profesyoneller için tasarlanmıştır ve tüm özellikleri ihtiva etmelidir.

Photoshop’un yerleşik özellikleri arasında:

 • Sofistike rötuş ve rötuşlama
 • Geniş filtreler ve fırçalar
 • Çok katmanlı düzenleme 3B tasarım işlevselliği
 • Profesyonel düzenleme araçları
 • Gelişmiş renk düzenleme

Adobe Photoshop, diğer fotoğraf düzenleme yazılımlarında bulamayacağınız araçlar sunar. Grafik tasarım projeleri veya diğer, daha katmanlı görevler üzerinde çalışan bir fotoğraf editörü iseniz, Photoshop size uygun olabilir.

Fotoğraflarınızı müşterilerinize teslim etmeden önce dokunuş yapmak istiyorsanız, daha basit bir programla mutlu olabilirsiniz. Ancak, gelecekte fotoğraf düzenleme ihtiyaçlarınızın artacağını düşünüyorsanız, Photoshop’u öğrenmeye başlamak isteyebilirsiniz. Böylece, tüm düzenlemelerinizi tek bir yazılımda yapabileceksiniz!

Adobe Photoshop Ekstraları Bu listedeki diğer fotoğraf editörleri gibi, Photoshop fonksiyonalitesini ek filtrelerle arttırabilir. Bu nedenle, Photoshop Lightroom ve Skylum Luminar gibi programlara göre neredeyse o kadar çok filtre sunmaz. Aynı zamanda Photoshop’ta önceden ayarlanmış ayarları içe aktarabilir ve kullanabilirsiniz, ancak bunların iş akışınızı karıştırdığını bulabilirsiniz.

Yine de, Photoshop diğer benzersiz genişleme fırsatları sunar. Örneğin, fotoğraf düzenlemenizde kullanmak için fırçaları içe aktarabilir ve kendi fırçalarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, programın Timeline penceresini kullanarak kısa animasyonlar veya GIF’ler oluşturabilirsiniz.

Dürüst olmak gerekirse, Photoshop’un yerleşik becerileri zaten çok gelişmiş düzeyde ve bu programın fonksiyonelliğini geliştirmek için sadece çok ufak dokunuşlar gerekebilir hepsi bu.

4. DxO PhotoLab 4

DxO PhotoLab, hem Mac hem de Windows işletim sistemleriyle çalışan güçlü bir alternatif fotoğraf düzenleme aracıdır.

RAW görüntülerinizi kolayca JPG’ye dönüştürür ve fotoğraf düzenleme ve düzenleme işlemlerinizi tek bir yerde gerçekleştirebilmeniz için özelleştirilebilir arayüz seçenekleri, önceden tanımlı profiller, renk koruma ve çoklu dışa aktarma formatları gibi özelliklere sahiptir.

Ayrıca, üyelik öncesi ücretsiz bir deneme süresi alabilirsiniz. Şimdi DxO PhotoLab’i deneyin!

5. ON1 Photo RAW

DxO PhotoLab 4 Photo Editing Software Review | Shutterbug
ON1 Photo RAW, fotoğraflarınızda harika işler yapabilecek tam bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Bu yazılım ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
ON1 Photo RAW arayüzü sadece PC ve Mac OS X gibi ana işletim sistemlerinde çalışıyor ve kolayca indirilebilir ve kurulabilir.
ON1 Photo RAW’a girdiğinizde, başlangıç ​​için video eğitimleri bekliyor olacak. ON1 Photo RAW, düzenlemeleriniz sırasında zamanınızı kurtarmak için bu kadar yaptı ki, kendi eğitim videosunu aramak için zaman harcamanıza gerek kalmadı.
ON1 Photo RAW’un işlem alanına girdiğinizde, fotoğraf düzenlemesine alışkın değilseniz biraz korkutucu olabilir. Ancak ON1 Photo RAW’un özelliklerini keşfettikçe, işinizi kolaylaştırır.
Özellikler arasında, ON1 Photo RAW, RAW fotoğraflarınızı düzenlemek için yüklemenize gerek kalmaz.
Gerçekte, ON1 Photo RAW’da RAW görüntülerinizi düzenlemek için yapmanız gereken, cihazınızda sakladığınız görüntüleri bulmak ve seçmektir.
Ayrıca, ON1 Photo RAW, Photoshop ve Lightroom’dan daha hızlı çalışmasını sağlayan özellikler sunar. Örneğin, yığın filtreler, özel ön ayarlar, dokular ve sınırlar, canlı ayarlar ve önizlemeler ve herhangi bir cihazda indirilebilirlik gibi özellikleri içerir.

6. Corel PaintShop Pro

Corel's PaintShop Pro 2022 Comes With New AI Photo Editing Features | PetaPixel

Corel PaintShop Pro, görüntülerinizi daha ileri seviyede yükseltmek isteyenler için en kolay anlaşılır fotoğraf düzenleme yazılımı seçeneklerinden biridir.

İlk bakışta en ileri seviye araçlar arasında olmasa da, banka hesabınızı bozmadan imajlarınızı ileri seviyede taşımanız için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Diğer yazılımlar gibi, yalnızca bir kez ödeme yapmanız gerekir, bu 60 dolar civarındadır. Bu fiyat karşılığında, seçim yapabileceğiniz yüzlerce doku, arka plan ve fırça erişebilirsiniz. Ayrıca, uygulama güncellemeleri sürekli olarak yeni özellikler ekler.

Corel PaintShop Pro’nun en yeni sürümü ayrıca, fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış bir Fotoğraf Çalışma Alanına sahiptir. Bu basitletirilmiş çalışma alanı, en iyi fotoğraf düzenleme araçlarını basit bir şekilde sunarak düzenleme iş akışınızı hızlandırır.

Corel PaintShop Pro, fotoğraflarınızı düzenlemek için basit ama etkili bir yol arayan insanlar için en kolay online seçeneklerden biridir. İlk bakışta en ileri seviye araç olmasa da, banka hesabınızı kırmaksızın görüntülerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabileceğiniz her şeyi içerir.

Başka bazı yazılımlar gibi, yalnızca bir kez ödeme yapmanız gerekir ve bu, 60 dolar civarındadır. Bu fiyat karşılığında, yüzlerce doku, arka plan ve fırça arasından seçim yapabileceksiniz. Ve, uygulama güncellemeleri sürekli olarak yeni özellikler ekler.

Corel PaintShop Pro’nun en son sürümü, fotoğrafçılar için özel olarak tasarlanmış olan Yeni Fotoğraf Çalışma Alanına da sahiptir. Bu basitleştirilmiş çalışma alanı, en iyi fotoğraf düzenleme araçlarını basit bir formatta sunarak düzenleme iş akışınızı hızlandırır. Gerçekten de, Fotoğraf Çalışma Alanındaki araçların çoğunu sadece bir tıklama ile uygulayabilirsiniz!

Fakat, Fotoğraf Çalışma Alanındaki araçların çoğunu sadece bir tıklamayla uygulayabilirsiniz! Ayrıca, bu çalışma alanı dokunmatik cihazlar için mükemmel olduğundan, tablette fotoğraf düzenlemek için idealdir. Corel, araç simgelerini büyük ve ayrık yaptığı için, dokunmatik cihazlarda seçmek kolaydır.

Anahtar Özellikler

Güncel özellikler arasında şunlar yer alır:

 • Katmanlar ve maskeler
 • Seçimler için Refine fırça
 • SmartClone teknolojisi
 • AI destekli ön ayarlar
 • 360 derece fotoğraf düzenleme
 • Harika kullanıcı deneyimi
 • Grafik tasarım araçları ve şablonlar
 • Bulanıklaştırma ve düzeltme gibi fotoğraf düzenleme seçenekleri
 • Öğrenme dersleri
 • RAW görüntü işleme Corel’in PaintShop Pro gibi diğer fotoğraf düzenleme programları gibi, eklentiler, fırça uzantıları, renk paletleri ve hatta düzenleme seçeneklerinizi arttırmak için içe aktarmak için metinürler sunar.

7. Serif Affinity Photo

Serif Affinity Photo review | TechRadar

Serif Affinity Photo, Adobe Lightroom ve Photoshop’a karşı güçlü bir rakip olarak görülmeye başlamaktadır. Ancak, benzer arayüzlere ve benzer yeteneklere sahip olduğu için sadece Adobe Photoshop ile karşılaştırmak daha adil olacaktır. Affinity, vektör grafik tasarım uygulamasıdır, vektör ve piksel sanat ortamlarının hibrididir.

Anahtar Özellikler

Affinity’nin özellikleri arasında şunlar bulunur:

 • RAW düzenleme
 • HDR birleştirme
 • Panorama resim dikişi
 • Dijital boyama
 • Toplu işlem
 • Renk düzeltme ve iyileştirme araçları
 • 360 fotoğraf düzenleme
 • Gelişmiş retuş araçları
 • Fırça kombinasyonu yetenekleri

Kesinlikle, Affinity’nin diğer yazılımlardan farklı olan önemli avantajlarından biri fiyatıdır. Piyasadaki en ucuz fotoğraf düzenleme çözümlerinden biri olarak, Serif Affinity Pro’yu şimdi tek seferlik bir ücret karşılığında 49.99 dolara satın alabilirsiniz.

8. ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate 2022 - İndir

ACDSee Photo Studio Ultimate, fotoğraf düzenleme sahasında yeni bir adaydır, bu nedenle son zamanlarda profesyonellerin radarlarına çıkmamıştır. Bu, basit bir arayüz içinde ihtiyacınız olan her şeyi yapabilecek bir tümleşik fotoğraf yazılımı çözümüdür. Ve, ACDSee’nin Mobil Senkronizasyon özelliği, mobil cihazınızdan doğrudan düzenleme programına fotoğraflarınızı göndermenizi sağlar. Mobil Senkronizasyon uygulaması, hangi fotoğraflarınızı Photo Studio Ultimate programına gönderdiğinizi bile tutar, böylece taşımanız gereken görüntüleri merak etmek zorunda kalmazsınız. Anahtar Özellikler ACDSee’nin piyasa rakiplerine göre belirtilmesi gereken güçlü özellikleri vardır:

 • İçe aktarma yok – Sürücülerinizden doğrudan kaynak dosyalarını düzenleyin ve dosyaları içe aktarmayı atlayın.
 • Yüz Tanıma – Adından anlaşılacağı gibi. Görüntüleri organize etmek ve endekslemek için sağlam bir yöntem.
 • Tek seferlik satın alma fiyatı ve aylık seçenekler
 • Otomatik hizalama ve katmanların birleştirilmesi
 • Parametrik renk

9. GIMP

GIMP - GIMP 2.10 Release Notes

GIMP, bilgisayarınıza kolayca indirip kurabileceğiniz ücretsiz profesyonel bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Fotoğraflarınıza retouch yapmak, fotoğraf bileşimleri yapmak ve resimleri geliştirmek için size yardımcı olan çoklu özellikleri vardır. Ayrıca, yerleşik bir dosya yöneticisi de içerir.

Başlangıç seviyesindeki ve profesyonel fotoğraf düzenleyiciler, GIMP’nin özelleştirilebilir arayüzünü sevecektir. Bu, ihtiyacınız için mükemmel bir düzenleme ortamı oluşturmanıza izin verir. Mevcut olan araçların yanı sıra, çalışma alanınızın renklerini, widget’ları ve widget aralıklarını da özelleştirebilirsiniz.

Anahtar Özellikler

Fotoğraf bileşimi ve görüntü retouch gibi konulara yardımcı olan birçok özellik içerdiği için, birçok fotoğrafçı GIMP’yi Photoshop ve Lightroom’un harika bir giriş seviyesi alternatifi olarak görür.

Diğer özellikler arasında şunlar yer alır:

 • Düzeltici mod ve vignette gibi fotoğraf geliştirmeleri
 • Dosya yönetimi ve optimize modları
 • Dijital Retouch
 • Clone ve touch-up araçları
 • Çoklu eklentiler desteği
 • Girdi cihazları için donanım desteği, çizim tabletleri dahil Ayrıca, GIMP ile görüntü yetkisini oluşturabilirsiniz. Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde harika çalışır. Ve tüm formatlardaki fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

10. Canva

Remix Your Photos With Canva Photo Editor

Canva, büyük bir izleyiciye sahip basit bir grafik tasarım yazılımıdır. Ücretsiz ve ücretli modellerde çalışır ve birden fazla fotoğraf düzenleme aracı ve ürünü içerir.

Canva, resimlerinizin çeşitli unsurlarını basit bir sürükle-bırak düzenleyici ile ayarlamanıza ve web sitenizde kullanmak isterseniz resimlerinize yazı tipleri ve şablonlar eklemenize izin verir.

Canva’nın basit arayüzü, aradığınız şeyi daha iyi bulmanıza yardımcı olmak için aranabilir unsurları kategorize eder. Ekranın sol tarafında sabitlenmiş olan Arama düğmesine tıklayarak çerçeveler, şekiller ve çizgiler, illüstrasyonlar ve fotoğrafınıza eklemek için kılavuzları tarayabilirsiniz.

Ana çalışma alanı ekranından resminize çeşitli düzenlemeler, metinler ve arka planlar uygulayabilirsiniz. Tüm bu araçlar parmağınızın ucunda olduğu için, Canva’nın fotoğraf düzenleme grafik tasarımcılarının favorisi olduğu hiç şaşırtıcı değil.

Canva Özellikleri

Canva düzenlemeleri Özellikler arasında şunlar yer alır:

 • 8000’den fazla şablon Fotoğraf bulanıklığı ve vignette
 • Görüntü kırpma ve düzgünleme
 • Görüntü şeffaflık aracı
 • Tasarım kılavuzları ve fotoğraf çerçeveleri
 • Yapraklar ve rozetler
 • Metinür ekle
 • Konuşma balonu oluşturucu
 • Fotoğraf düzenleyici

Diğer düzenleme yazılımlarına göre, Canva’yı mobil telefonunuza indirebilir ve anında fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Canva Marketi, siteniz veya blogunuz için görsel içerik oluşturmak için hayatınızı kolaylaştıran şablonlar, fotoğraflar, kartlar ve simgelerle doludur.


Yayımlandı

kategorisi