Search
Generic filters

Eski fotoğrafları hareket ettirme programı

Deep Nostalgia, MyHeritage tarafından geliştirilen ve deepfake teknolojisi kullanarak fotoğrafları canlandıran bir uygulamadır.

Harika teknolojiyle aile fotoğraflarınızdaki yüzleri canlandırın. Aile geçmişinizi daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın!

Uygulama ile hayatını kaybetmiş kişilerin fotoğraflarını kullanarak onları gerçek gibi hareket ettirebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve Android ve iOS cihazlar için mevcuttur.

Kullanım amacı nostaljik bir his uyandırmak ve hayatını kaybetmiş sevgili atalarınızı hayata döndürmektir.

Eski fotoğrafları hareket ettirme sitesine gitmek için tıklayınız: https://www.myheritage.com.tr/deep-nostalgia

Not: Ücretsiz kaydolmanız lazım.

Android için MyHeritage uygulaması indir

iOS için MyHeritage uygulaması indir

MyHeritage, derin öğrenme teknolojisi kullanarak video animasyonunda uzmanlaşmış bir şirket olan D-ID tarafından lisanslanan olağanüstü teknolojiyi kullanarak tarihsel fotoğraflardaki yüzleri canlandırmaya ve gerçekçi video görüntüleri oluşturmaya odaklanmaktadır.

Deep Nostalgia™ özelliği, MyHeritage tarafından hazırlanan birkaç sürücü kullanır ve bu sürücüler sabit bir hareket ve jest dizisinden oluşan videolardır.

Deep Nostalgia™ özelliği, sürücüleri hareketsiz fotoğrafınızdaki bir yüze gerçekçi bir şekilde uygulayarak arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz kısa bir video oluşturabilir. Bu özellik gerçekten fotoğraflarınıza hayat veriyor ancak bazıları tarafından ürkütücü olarak algılanabilir.

MyHeritage, bu özellikleri kullanmak için sizi davet ediyor ve arkadaşlarınızın ve ailenizin ne düşündüğünü görmenizi istiyor. Lütfen, bu özelliği yaşayan insanların izinsiz yer aldığı fotoğraflarda kullanmayın. Bu özellik tarihi fotoğraflarınızda nostaljik amaçlar için kullanılması için tasarlanmıştır.

Fotoğrafınızdaki tüm yüzleri canlandırabileceğiniz gibi, mevcut sürümde hepsi birden canlandırılamaz. Her yüz için ayrı ayrı canlandırma oluşturmanız gerekecektir. Canlandırmaları görmek için yüzlere tıklayabilirsiniz.
Web sitenizin Fotoğraflarım bölümünden bir fotoğraf görüntülüyorsanız, ana fotoğrafın altındaki yüzlere bakarak hangilerinin canlandırıldığını anlayabilirsiniz – canlandırmalı olanlar oynat düğmesiyle görünür.
MyHeritage tarafından önceden oluşturulmuş bir sürücü videosundan kaynaklanan birkaç hareket dizisi bir fotoğrafa uygulanabilir. Sistemimiz, yönüne bağlı olarak belirli bir yüze hangi sıranın uygulanacağına otomatik olarak karar verecektir.
Eğer varsayılan sırayı değiştirmek istiyorsanız, web sitenizin Fotoğraflarım bölümüne giderek bir fotoğrafı canlandırdıktan sonra “Canlandırma” açılır menüsünü tıklayarak mevcut sekansların herhangi birini seçebilirsiniz. Canlandırma için kullanılan sürücü videolardaki hareketler gerçek insan hareketleridir ve videolardaki aktörler MyHeritage çalışanlarıdır.
Ancak sonuç gerçek değil, daha çok fotoğrafınızdaki kişinin videoya çekilmiş olsaydı nasıl hareket edeceği hakkında bir teknolojik simülasyondur. Videonun ve açının etkisiyle, teknoloji bazen orijinal fotoğrafta görünmeyen dişler veya kulaklar gibi parçaları simüle etmek zorunda kalır ve sonuç kalitesi değişebilir.
Eğer fotoğrafınızdaki kişi şapka veya başka bir aksesuar takmışsa, bazen simüle edilen hareket iyi işliyor, diğer zamanlarda ise işlemiyor.

Aşağıdakine benzer soruların cevaplarını yukarıdaki makalede bulabilirsiniz:

 • Eski fotoğrafları nasıl canlandırabiliriz?
 • MyHeritage canlı fotoğraf nasıl yapılır?
 • MyHeritage ücretsiz mı?
 • Deep Nostalgia ne demek?
 • Eski fotoğrafları hareket ettirme
 • Fotoğrafları hareket ettirme
 • Eski fotoğrafları hareket ettirme programı ücretsiz
 • MyHeritage Fotoğraf CANLANDIRMA
 • Fotoğraf CANLANDIRMA ücretsiz
 • Resmi hareketlendirme Online
 • Fotoğraf canlandirma programı indir
 • Fotoğraf CANLANDIRMA efekti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir