Search
Generic filters

EXARadyo İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.
 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 3 MB
 • Programın üreticisi: EXABilişim
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“EXARadyo” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


EXARadyo, geleceğin en iyi müzik dinleme platformudur ve sizlere harika bir radyo deneyimi sunar. Program, yerli ve yabancı birçok radyo istasyonunu barındırır ve daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses ve kesintisiz radyo dinleme imkanı sunar.

EXARadyo ile en sevdiklerinizi belirleyerek özel favori listesi oluşturabilir ve istediğiniz tüm radyolara tek bir yerden erişebilirsiniz. Dinlediğiniz radyo istasyonlarının çalan şarkılarını görüntüleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


EXARadyo, 2007 yılında EXABilişim firması tarafından başlatılan ve ücretsiz olarak sunulan bir online radyo projesidir. Bu program internet üzerindeki radyo yayınlarını dinlemek için kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlar.

Kullanımı oldukça basit ve Winamp yazılımına benzer bir arayüzü vardır. Radyo listesi ve favori listesi ile radyolara kolayca ulaşabilirsiniz. Filtreleme seçeneği sayesinde istediğiniz türde yayın yapılan radyolara kolayca erişebilirsiniz.

EXARadyo programı, play, pause, stop, backward, forward, mute, volume up ve volume down gibi multimedia kontrol tuşlarını destekler ve ayrıca “Z,X,C,V,L” gibi tuşlarla yönetilebilir.

Radyo kanalları arasından sevdiklerinizi ayırmak için favori listesi sunar ve (+) ve (-) tuşlarıyla ekleme&çıkarma işlemlerini yapabilirsiniz.

Arama kutucuğu ile aradığınız radyo kanalları kolayca bulabilirsiniz. Radyo listesinde bulunmayan kanalları ekleyebilmeniz için de bir arayüz mevcut. 4 farklı tema seçeneği ve 4 dil desteği (Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca) bulunmaktadır.

47123 Img 63C451E8Abf37 1

EXARadyo Ekran Görüntüleri


2023 01 15 22 15 16 3

Bilgisayara “EXARadyo” Nasıl Yüklenir?


“EXARadyo” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “EXARadyo” nasıl silinir?


“EXARadyo” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir