Hotspot Shield İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

Hotspot Shield indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz / Riskli
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 22 MB
 • Programın üreticisi: AnchorFree
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Hotspot Shield, internet güvenliğini ve gizliliğini koruma amacıyla kullanılan bir VPN (Virtual Private Network – Sanal Özel Ağ) yazılımıdır. Bu yazılım, internete bağlandığınızda trafiğinizi şifreleyerek güvenli bir bağlantı sağlar ve internette gezinirken gizliliğinizi korur. Hotspot Shield, Windows, Mac, iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur.

Hotspot Shield’ın özellikleri arasında şunlar bulunur:

 • Güvenli internet bağlantısı: Hotspot Shield, internete bağlandığınızda trafiğinizi şifreleyerek güvenli bir bağlantı sağlar. Bu sayede, internette gezinirken gizliliğinizi korur ve internete bağlı olabilecek tüm cihazlarınız için güvenliği sağlar.
 • Geolocation engelleme: Hotspot Shield, geolocation (yer belirleme) özelliğine sahiptir. Bu sayede, internette gezinirken yerinizin belirlenmesini engeller ve anonim kalmanızı sağlar.
 • Reklam engelleme: Hotspot Shield, reklam engelleme özelliğine sahiptir. Bu sayede, internette gezinirken gösterilen reklamları engeller ve daha hızlı bir internet deneyimi yaşamanızı sağlar.
 • Yüksek hızlı bağlantı: Hotspot Shield, yüksek hızlı bağlantı özelliğine sahiptir. Bu sayede, internette gezinirken daha hızlı bir deneyim yaşarsınız.

Hotspot Shield, internet güvenliğini ve gizliliğini koruma amacıyla kullanılan bir VPN yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde, internete bağlandığınızda trafiğinizi şifreleyerek güvenli bir bağlantı kurabilirsiniz.

Hotspot Shield nasıl kullanılır?

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


Ücretsiz VPN Windows İndirme | Hotspot Shield

Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi