Search
Generic filters

Madecassol neye iyi gelir ?

Madecassol Kremin Kullanımı, Faydaları, Fiyatı Ve Kullananların Yorumları

Madecassol krem, cildi yenileme özelliği sayesinde sivilce izlerini ve cilt lekelerini ortadan kaldırır. Özellikle yaraların üzerinde etkisi olan bu krem, ciltte oluşan tahrişleri de giderir.

Bu yüzden, lazer epilasyon ve cilt bakımı sonrasında oluşan tahrişlerin tedavisinde oldukça başarılı bir üründür.

Madecassol yüzde ne kadar kalmalı?

Hazırladığınız karışımı göz ve dudak çevresi hariç, yüzünüzün ve boynunuzun sorunlu bölgelerine sürebilirsiniz. Uygulamanın yüzünüzde ortalama bir saat kadar bekletilmesi tavsiye edilir, daha sonra ılık su ile yıkanır. Bu uygulama, 2 haftada bir tekrar edilmelidir.

Madecassol cildi kurutur mu?

Madecassol krem, cilt yapısı hassas ve kuru olan kişiler için nemlendirici özelliği vardır. Ancak, gün içerisinde 1 veya 2 defadan fazla kullanım tavsiye edilmez.

Madecassol merhem ne zaman kullanılır?

Madecassol krem, sivilce lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Ben, sivilcelerimin üzerine gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde uygularım. Sabah olunca, sivilcelerimin kızarıklığı azalmış ve sönmüş olur.

Madecassol yan etkisi var mı?

Tüm ilaçlar gibi, Madecassol’ün içerisinde bulunan maddeler, bazı kişilerde yan etkilere neden olabilir.

Madecassol krem yüzü yakar mı?

Madecassol krem, dozunu aşmadığınız ve düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde vücutta yan etki göstermez. Ancak, ender bir şekilde olmasına rağmen, açık yaraya sürüldüğünde cilt üzerinde tahriş veya su dolu kabarcık oluşumu gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir