Search
Generic filters

Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

Cumhurbaskani Bakan Ve Milletvekili Maaslari Ne Kadar 1

Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan maaşlarına zam geldi! Enflasyon zammından Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan da nasibini aldı! Peki yeni zamlı Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan maaşları ne kadar oldu dersiniz?

Son yapılan zamlardan sonraki Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan maaşları şu şekilde:

2023 Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan maaşları ne kadar oldu? Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan ayda kaç para kazanıyor?


  • Şuan ki aktif milletvekillerinin maaşı 2022 Temmuz ayında artarak 40 bin liradan 56 bin liraya çıktı.
  • Emekli milletvekili maaşı 2022 yılında 18 bin 135 TL 
  • Cumhurbaşkanı maaşı 14.4 oranında artarak 88 bin liradan 100 bin 750 liraya yükseldi. Maaşın 2023 yılında 119 bine 2024 yılında ise 131 bine yükselmesi bekleniyor.
  • Cumhurbaşkanı emekli maaşı 40 bin 300 TL

2023 yılı için en güncel Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan nedir, Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan nasıl olunur, Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan olma şartları ve Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere Milletvekili Maaşları Ne Kadar Oldu? Cumhurbaşkanı ve Bakan maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.