Search
Generic filters

MP3Jam İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Mp3Jam Indir

 • Programın lisansı: Demo / Reklamlı
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 14 MB
 • Programın üreticisi: MP3jam.org
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“MP3Jam” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


MP3jam, internetten MP3 formatında ve yüksek kalitede müzik indirmenize yardımcı olan bir araçtır. Benzer yazılımlara göre avantajları hızlı indirme hızı ve kullanım kolaylığıdır.

Öncelikle, MP3jam, tek tıklama ile tüm albümleri veya sanatçının tüm diskografisini indirerek zaman kazandırır. Ayrıca, çok iş parçacığı indirme teknolojisi sayesinde, MP3’ler sadece birkaç saniye başına şarkı hızında kaydedilir.

Kalite de MP3jam geliştiricileri için önemlidir. Uygulama, 320 kbps’e kadar ücretsiz olarak MP3 indirmenize izin verir ve en yüksek ses kalitesini otomatik olarak seçer.

MP3jam sayesinde, indirmelerin tam kontrolünü kolayca ele alabilirsiniz. İndirilecek MP3’lerin boyutunu ve sayısını seçebilir, indirmeleri duraklatabilir, durdurabilir veya sürdürebilir ve dosyalarınızın hedef klasörünü seçebilirsiniz.

İndirme geçmişiniz her zaman elinizin altındadır ve indirme listesinden şarkıları doğrudan çalabilirsiniz. İndirilen MP3’lerin tam konumunu bulmak isterseniz, “Klasörde Göster” seçeneği de mevcuttur.

MP3jam hem anlaşılır hem de sosyal ağlarla uyumlu bir uygulamadır. Bir yandan, uygulama favori sanatçılarınızdan çoklu şarkı önerirken, diğer yandan arkadaşlarınızla müzik tercihlerinizi paylaşmanıza izin verir. Uygulamadan doğrudan Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlara müzik paylaşabilirsiniz.

MP3jam’in en iyi yanı, bir şarkı aklınıza geldiğinde hemen bulabileceğiniz ve bunun üzerine benzer parçalar önerilebileceğinizdir.

Tüm şeyleri dikkate alırsak, MP3 indirmek ve yeni müzik keşfetmek istiyorsanız, MP3jam en iyi seçeneklerden biridir!

MP3Jam Ekran Görüntüleri


Mp3Jam 1.1.5.5 Free Download - Software Reviews, Downloads, News, Free Trials, Freeware And Full Commercial Software - Downloadcrew

Bilgisayara “MP3Jam” Nasıl Yüklenir?


“MP3Jam” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “MP3Jam” nasıl silinir?


“MP3Jam” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir