Search
Generic filters

MP4 to MP3 Converter İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Mp4 To Mp3 Converter Indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 2 MB
 • Programın üreticisi: Accmeware Corporation
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“MP4 to MP3 Converter” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


MP4 to MP3 Dönüştürücü, video MP4 dosyalarından ses dosyalarını MP3 dosyalarına çıkarmak için kullanılan bir programdır.

Bu dönüştürücü herhangi bir özel ve ticari amaç için tamamen ücretsizdir.

Mevcut en hızlı MP4 to MP3 dönüştürücüdür ve ana akım çok çekirdekli CPU’lar için tamamen optimize edilmiştir. En son ve gelişmiş MP4 codec ve Lame MP3 encoder’ı ile, kodlanan MP3 dosyalarının ses kalitesi korunur ve rakip dönüştürücülere göre daha iyidir.

MP4 to MP3 Dönüştürücü, çoklu (toplu) modda dönüştürme işlemini destekler ve kullanması çok kolaydır, sadece birkaç fare tıklama ile, birkaç dakika içinde yüzlerce MP4 dosyasını MP3 formatına dönüştürür.

Üstte büyük bir menü gösterilir ve dosyaları daha kolay erişmek için kullanılabilir. “Ekle” düğmesini kullanarak MP4 biçiminde dosyalar arayabilir ve programın ana listede ekleyebilirsiniz. Ana listede dosyaların olduğunda, MP4’den MP3’e dönüştürmeye başlamak için “Dönüştür”e tıklayabilirsiniz.

Dönüştürme başladığında yapılan işlemler hakkında bilgi içeren bir ekran gösterilir; tamamlanma ilerlemesi, toplam geçen süre, tahmini varış zamanı ve dönüştürme hızı içeren mavi bir çubuk. Dönüştürme tamamlandığında, dizin simgesi içeren bir düğme kullanılarak çıktı dizinini açabilir ve çıktı dosyalarını görebilirsiniz.

Üretilen MP3 dosyaları herhangi bir MP3 oynatıcısı kullanarak oynatılabilir veya bir CD’ye yazdırılabilir. Bu araç, video izlemek istemeyen veya izlemek için zamanı olmayan insanlar için son derece yararlıdır, çünkü sadece hikayeyi, anlatımı, diyalogları veya öğreticileri dinlemek isteyebilirler.

Çıktı biçimini seçenekler menüsünden yapılandırabilirsiniz; program örnekleme frekansını, saniye başına bit değerini, kodlama ayarlarını ve diğer parametreleri değiştirmenize olanak tanır. Yardım dosyası çok ayrıntılıdır ve kullanımı hakkında yeterli bilgi sağlar.

Son olarak MP4 to MP3 Dönüştürücü Windows 11 gibi son sürümlerle uyumludur (64bit ve 32bit).

MP4 müzik koleksiyonlarını popüler MP3 formatına dönüştürmek ister misin? İndir ve yükle ve hemen MP4 to MP3 Dönüşümüne başla!

MP4 to MP3 Converter Ekran Görüntüleri


2023 01 13 10 33 29 2

Bilgisayara “MP4 to MP3 Converter” Nasıl Yüklenir?


“MP4 to MP3 Converter” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “MP4 to MP3 Converter” nasıl silinir?


“MP4 to MP3 Converter” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir