Office Crack

Office Crack

Merhabalar, bu yazıda Office Crack hakkında çok önemli bilgiler paylaşıyoruz.

Öncelikle bu sitede asla crack ve serial gibi korsan paylaşımların olmadığını belirtelim.

Peki Office Crack adlı bir sayfayı neden yazıp yayınladık?

Son günlerde Microsoft Office programının crackli tam sürümünü internette arayıp indirmek isteyen beleşçi arkadaşların başına çok kötü şeyler geldi maalesef.

Kimilerinin bilgisayarına virüs bulaştı ve günlerce başı ağrıdı. Bu virüsten yalnızca bilgisayara format atarak tamamen sıfırlayarak kurtulabildiler.

Bir kısmının ise maalesef banka hesapları boşaltıldı. Bunlar şaka değil arkadaşlar maalesef birkaç yüz liralık MS Office programını full şekilde ücretsiz kullanmak için banka hesaplarındaki birikimden oldular.

İşte bu sayfayı tam olarak bu nedenle yazdık. Yani siz değerli takipçilerimizin başına böyle kötü olayların gelmemesi adına ufak bir uyarıda bulunmak istedik.

Halbuki bunlara hiç gerek yok.

Sahibinden.com sitesinde Microsoft Office yazıp aratırsanız çok makul fiyatlara orijinal sürüm serialini satın alabileceğinizi göreceksiniz.

Eğer hiç para ödemem diyorsanız, o zaman Microsoft Office Crack aramakla uğraşacağınıza, LibreOffice veya WPSOffice gibi tamamen ücretsiz ve Türkçe olan alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Profesyonel kullanıcılar hariç tüm ev kullanıcıları için LibreOffice programının Microsoft Office programından hiçbir farkı yoktur. Tüm özellikleri aynıdır. Office ile yapabileceğiniz her şeyi LibreOffice veya WPSOffice ile de yapabilirsiniz. Hem de bedavaya!


Yayımlandı