Psiphon 3 – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Psiphon 3, Windows bilgisayarlar için tamamen ücretsiz bir yasaklı sitelere giriş programıdır. Bu yazılımla Türkiye’de sıklıkla uygulanan internet sansürünü kolaylıkla aşabilirsiniz.

IP adresinizin internette herkes tarafından kolayca tespit edilmesi, bulunması ve görünmesi kulağa hiç de hoş bir fikirmiş gibi gelmiyor. Hele hele bizim gibi sansürün bol olduğu ülkelerde bu tehlikeli bir fikre dönüşebilir.

Psiphon programı gerçek ip adresinizi saklayarak sizi farklı bir ip adresi altında gösterir. Ayrıca internette hangi içeriklere erişebileceğinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Kolay ve hızlı bir kurulumun ardından hiçbir ayara gerekmeden direkt olarak farklı ülkelerdeki farklı sunuculardan birini seçip anında bağlanabilirsiniz.

Sadece mahkeme kararıyla kapatılan banlı sitelere girmek için değil, normal web sitelerini ziyaret etmek için de bu programın sunduğu ücretsiz VPN ağından faydalanabilirsiniz. Fakat normal internet hızınıza göre biraz yavaş bir hıza sahip olduğunu belirtelim. Zaten ücretsiz olan tüm VPN hizmetleri yavaştır.

Programın kullanıcı arayüzünde listelenen ülkeler şunlardır: ABD, Kanada, İngiltere, İsviçre, Almanya, Polonya ve diğer bazı ülkeler.

Bu listeden istediğinizi seçip o ülkeden internete bağlanan biri gibi kendinizi gösterebilirsiniz.

Psiphon 3 programı hem 32-bit hem de 64-bit sistemleri destekliyor.

İndirmek için tıklayınız

Programın Windows, Android, iOS, Mac OS versiyonlarını resmi sitesi üzerinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Psiphon 3 programını indirme, yükleme, kurulum ve kullanımı konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, aşağıdaki 3 dakikalık kısa videoyu izleyerek her şeyi kolayca anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lJSYkvea0J4


Yayımlandı