PUBG Mobile on PC with Bluestacks İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

PUBG Mobile on PC with Bluestacks indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 420 MB
 • Programın üreticisi: Tencent Games
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


PUBG MOBILE, Level Infinite tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülen bir aksiyon oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu bu Android oyununu PC veya MAC’inizde oynayarak sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.

PUBG, ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu olarak mobil cihazlarda çok sevilen bir oyundur. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlarda, 4v4 takım-ölüm maçlarında ya da zombi modunda sınırsız eğlenebilirsiniz. Bu oyunda kazanmak için hayatta kalan son kişi olmalısınız.

Rakiplerinizle savaşın, onları öldürün ya da saf dışı bırakın. Sonunda hayatta kalan kişi olmak için güvenli bölgelerde kalmaya çalışın. Haritada hızlı hareket etmek için arabalara binebilir ve arabaları kullanabilirsiniz. Ancak, arabaların çıkardığı gürültü diğer oyuncular tarafından daha fazla fark edilmenize sebep olabilir.

Başarı için cesaretin yanı sıra akıl da gereklidir. Stratejiler belirlemek ve sinsi oynamak sizi ayakta tutacaktır. Cesur oynayarak zafere yaklaşabilirsiniz, ancak stratejiler her zaman sizi kazançlı konuma getirecektir.

PUBG MOBILE BlueStacks ile PC’de oynayarak hayatta kalmak için en iyi oyun deneyimini yaşayın!

PUBG MOBILE Traverse, mobil cihazlar için geliştirilmiş popüler bir oyun versiyonudur. Bu oyunu BlueStacks ile bilgisayarınızda oynayarak rekabette üstün olabilirsiniz. PUBG’nin deneyimini bilgisayarınızda yaşayın ve tüm rakiplerinizi geçin. BlueStacks, bilgisayarlarda en sevilen ve popüler Android oyunlarını oynatmaya olanak sağlayan bir uygulama oynatıcısıdır. Bilgisayarınızın gücünü BlueStacks’ın yazılımsal desteği ve ekipmanlarınızın rahatlığı ile kullanarak rekabetçi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

Mobil cihazların sınırlılığından kurtulmak için bilgisayar ekipmanlarınızı kullanarak performansınızı maksimize edebilirsiniz. BlueStacks’da mevcut olan özellikleri kullanarak performansınızı arttırabilirsiniz. Örneğin, gelişmiş tuş eşleme özelliği ile ekipmanlarınıza kişiselleştirilmiş bir kontrol şeması oluşturabilirsiniz. Fareniz, klavyeniz ve oyun kumandanız için kontroller atayabilir, hız ve hassasiyeti belirleyebilir ve size en uygun oynayışı elde edebilirsiniz.

Yüksek kare hızları ve tam tanımlı grafik desteği ile pürüzsüz bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Eğer oyun deneyimlerinizi kaydetmek ve içerik üretmek istiyorsanız, BlueStacks’in kaydetme özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde oyun deneyimleriniz yüksek çözünürlüklü olarak kaydedilir. Bu videolara yaptığınız ilginç düzenlemeler ile komik, öğretici veya unutulmaz videolar hazırlayabilirsiniz ve geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Sitemizi inceleyerek elde edeceğiniz tüm avantajlara ve kullanabileceğiniz tüm özelliklere hemen göz atabilirsiniz. BlueStacks kullanmak için Windows 7 ve üzeri bir işletim sistemi, AMD veya INTEL işlemci, en az 4 GB RAM’e sahip bir bilgisayara sahip olmanız gerekir. BlueStacks istemcisini hemen indirin ve oyuna katılın!

PUBG MOBILE’ı BlueStacks ile PC’de oyna!

PUBG Mobile bilgisayarda nasıl oynanır?

 1. PC’de PUBG MOBILE Oynamak için BlueStacks’i bilgisayarınıza indirin ve yükleyin
 2. Google hesabınızla Play Store’a giriş yapın veya daha sonra yapın.
 3. Arama kutusuna PUBG MOBILE yazın ve uygulamayı aratın.
 4. PUBG MOBILE uygulamasını arama sonuçlarından indirin.
 5. (Eğer Adım 2’yi atlamışsanız) PUBG MOBILE uygulamasını yüklemek için Google hesabınıza giriş yapın.
 6. PUBG MOBILE oyununu oynamak için ekranda görünen oyun ikonuna tıklayın.

Dilerseniz PUBG MOBILE oyununu tarayıcınızda oynayın.

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi