Serato DJ Lite İndir %100 Güvenli Reklamsız Ücretsiz Orijinal

Serato DJ Lite

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] İndir

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] isimli yazılımı daha yüksek hızlarda, daha kolay, %100 güvenli ve orijinal kurulum dosyası olarak indirmeniz için virüs testinden geçirdikten sonra kendi sunucumuza (teknolojibul.com sunucusuna) yükledik. Dolayısıyla tek tıkla, başka sayfaya gitmeden, geri sayımı beklemeden ve reklamsız indirmek için yukarıdaki linke tıklayınız:

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] nedir ne işe yarar?

Serato DJ, DJ’ler tarafından DJ’ler için tasarlanmış bir yazılımdır. En son sürüm, setlerinizi etkinliklerinizde kalabalıklarla buluşturmak için kullanabileceğiniz birçok özelliğe sahiptir.

Karıştırma için daha fazla yetenek ve seçenek

Mevcut bilgi seviyesi harika. Serato DJ, canlı performans sergilemenin baskısının bir kısmını ortadan kaldırıyor.

Serato DJ özelleştirilebilir. Önemli bilgilerinizin nerede görüntülenmesini istediğinize önceden karar verebilirsiniz. BPM, parça uzunluğu ve kalan sürenin tümünü görmek ve takip etmek kolaydır.

Donanımınızla uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. En iyi bilinen kurulumlar mevcuttur. Ekipmanınız yeterince iyiyse, muhtemelen gerekli uyumluluğa sahip olacaktır.

Serato DJ, kasalarınızı yazılım içinde oluşturabilir. Her parçayı hatırlayacaktır. Bunları parça uzunluğu, Anahtar ve BPM gibi önemli ayrıntılar için analiz edebilir. Ayrıca, performansınız sırasında hata yapmaktan kaçındığı için harika olan olağandışı MP3’leri de tespit edebilirsiniz.

Kayıt fonksiyonunun kullanımı çok kolaydır. Kayda başlamak için bir düğmeye tıklayın ve tekrar durdurmak için aynısını kullanın. Çekiminiz otomatik olarak kaydedilir. Sosyal medyaya veya başka bir yere yüklemeden önce parça listesini çıkarabilirsiniz. Kendinizi tanıtmak için karışımlar yapmak söz konusu olduğunda büyük bir zaman tasarrufu.

Serato ayrıca müşteri desteği ile de gurur duymaktadır. Programla ilgili cihazlara bağlanma gibi herhangi bir sorununuz varsa, sorunu çözmenize yardımcı olmak için oradadırlar. Destek söz konusu olduğunda diğer seçenekler yaklaşmıyor.

Sürüm: Serato DJ Lite 1.6.1
Boyut:467.56 MB
Platform: Windows

Sitemizden Program Nasıl İndirilir?

Bilgisayara [xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] isimli yazılımı indirmek için yukarıdaki butona basmanız ve geri sayımın bitmesini beklemeniz yeterlidir.

İndirdikten Sonra RAR Dosyası Nasıl Açılır?

İndireceğiniz [xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] adlı programın kurulum dosyası eğer EXE yerine RAR formatındaysa, kuruluma başlamak için öncelikle RAR dosyasını açıp içindeki dosyaları dışarıya örneğin masaüstüne çıkarmanız gerekiyor. Genellikle RAR dosyası açmak için WinRAR programı kullanılır.

WinRAR programının son sürümünü Türkçe ve ücretsiz indirmek için bu bağlantıya (64-bit) veya bu bağlantıya (32-bit) tıklayınız.

Windows 10 da WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden “burada ayıkla” veya “klasöre çıkart” yazan seçeneğe basın.
 2. Böylece RAR içindeki dosyaları RAR dosyasıyla aynı klasöre çıkarmış olacak.
 3. Bu adımların resimli ve videolu anlatımı için bu bağlantıya tıklayınız.

Alternatif olarak WinZip ve 7-Z gibi programlarla da bilgisayarda rar dosyalarını sorunsuz açabilirsiniz.

Windows 11 de WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. Açmak istediğiniz RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden yazan seçeneğe tıklayın.
 2. Açılan WinRAR penceresinde gördüğünüz dosyaların hepsini seçip sürükle-bırak yöntemiyle masaüstüne veya başka bir klasörün üzerine bırakarak dosyaları dışarı çıkarın.

Bilgisayarda Program Kurulumu Nasıl Yapılır?

Normalde bütün programların bilgisayara kurulumu birbirine benzer ve çok da basittir. Sadece birkaç püf noktaya dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarlara programlar nasıl yüklenir ve kurulum işlemleri adım adım nasıl yapılır bu makalemizde resimli olarak kısaca maddeler halinde anlattık. Mutlaka göz atınız yada aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Programlar bilgisayardan nasıl kaldırılır (silinir)?

“[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”]” isimli programı veya herhangi başka bir programı bilgisayardan tamamen silmek çok kolay. Hiçbir ekstra programa gerek yoktur. Sadece birkaç tıklama ile kolayca yapabilirsiniz. Bu sayfada nasıl yapıldığını basitçe resimlerle anlattık. Mutlaka bakınız veya aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Yayımlandı

kategorisi