Shortcut Virus Remover (Kısayol Virüsü Silme Programı)

Shortcut Virus Remover İndirmek İçin Tıklayınız

Shortcut Virus Remover, bilgisayarınızda kısayol virüslerini tespit etmeye ve kaldırmaya yarayan bir araçtır.

Otomatik olarak bilgisayarınızdaki kısayol virüslerini algılar ve zararsız olan kısayollarla değiştirir. Ayrıca USB’nizi tamamen virüslerden arındırmak için de kullanabilirsiniz.

Böylece sadece reaktif bir uygulama değil, aynı zamanda proaktif bir uygulama olarak USB’nizi ve verilerinizi koruma amacıyla da kullanabilirsiniz. Kısayol tehlikesi veya kısayol virüsleri, bilgisayarınızda güvenliğinizi tehlikeye atabilecek türde virüslerdir.

Bu kısayola tıkladığınızda, virüs bilgisayarınıza yayılır ve daha fazla hasar verme ihtimali vardır. Shortcut Virus Remover ile bu tür bir virüsü tespit edersiniz ve onu ortadan kaldırırsınız ve olası hasarları düzeltirsiniz.

Kısayol virüslerini hemen kolayca silin

Shortcut Virus Remover, isiminden de anlaşılacağı gibi, kısayol virüslerini kolayca kaldırmak için bir araçtır.

Bilgisayarınızda bu tür bir virüs gördüğünüzde, bu uygulamayı çalıştırarak virüsü tanılamasını sağlamak en iyisidir.

Virüs, tüm klasörlerinizi ve dosyalarınızı kısayollar olarak dönüştürdüğünde çok açıktır ve o zaman bu sorunu olduğunuzu biliyorsunuz. Bu sorunu ve etkilenen diğer klasörlerde hasar oluşmamasına rağmen kaldırabilirsiniz.

Enfekte edilmiş bir sürücüyü bilgisayarınıza bağlayabilir ve uygulamayı başlatabilirsiniz. Bu enfeksiyon bilgisayarınıza bağladığınızda aynı hızda yayılabilir, bu yüzden bu konuda dikkatli olmalısınız.

Ayrıca, Command Prompt, Task Manager, Run Dialog gibi bilgisayarınızın diğer programlarının etkinleştirilip devre dışı bırakılması da mümkündür.

Hızlı tarama ve hızlı temizleme

Shortcut Virus Remover uygulaması ile bilgisayarınızda olası kısayol virüslerini tarayabilirsiniz. Bu uygulama ile virüsün varlığını anında tespit edebilirsiniz ve kolayca kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, bilgisayara bağladığınız herhangi bir yeni hafıza sürücüsünü de tarayacaktır. Taranmış konumda, taramanın tamamlandığına dair bir dizi dosya görmelisiniz.

  • Dosya adı: Kısayol Virüs Sökücü V1.1.zip
  • Dosya boyutu: 89,09 KB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11 / Windows 10 / Windows 8 / Windows 7
  • Üretici: Halid Kareem

Yayımlandı

kategorisi