Strategic Command: American Civil War Ücretsiz İndir (PC İçin) Konusu Hikayesi

strategic-command-american-civil-war-preinstalled-steamrip

Stratejik Komutanlık serisinin tarihinde ilk kez, Strategic Command sizi Amerikan İç Savaşı’nın 19. yüzyıl savaş alanlarına götürecek. Bu strateji oyununda, büyük inovasyonların ve dramatik savaşların yaşandığı bir dönemde ya Birlik Devletleri’nin bu çatışmadan tek bir ülke olarak mı, yoksa iki ülke olarak mı ayrılacağını belirleyeceksiniz.

Stratejik Komutanlık: Amerikan İç Savaşı, 15km/9 mil ölçeğinde Kanada ve New Mexico’dan Karayipler’e kadar tüm Kuzey Amerika’yı kapsayan devasa 66.000 hex haritası ile birlikte gelir. Bu, Stratejik Komutanlık serisi tarafından sunulan en büyük hex tabanlı haritadır.

1861’in başında savaşmaya hazır çok az profesyonel asker olduğundan, bir ordu kurmak savaşa asker göndermek kadar önemli olacaktır. Binlerce gönüllü askere katılıyor ve onları Tugay, Tümen ve sonunda Kolordu seviyesinde organize etmeniz gerekecek.

Silahlarını ve savaş becerilerini geliştirmek için araştırma yapılması gerekecektir. Eğitimleri tamamlandığında, Lee, Jackson, Grant, McClellan, Beauregard ve Sherman gibi ünlü Generaller arasından seçim yapabileceksiniz. Bütün orduların kaderi tek bir savaşa bağlı olacağından, yetenekli Generallerin atanması zafer ile yenilgi arasındaki fark olabilir.

Kuzey Amerika’nın büyük nehirleri, Mississippi, Ohio ve Cumberland dahil, tamamen yeni nehir savaş gemileri tarafından kullanılabilecek, iç limanlar hızlı hareket imkanı sunarken, suları amfibik saldırı tehlikesi getiriyor. Denizlerdeki savaş da genişletildi ve gemiler artık nehir, sahil ve açık deniz gemileri, ahşap ve zırhlı yapım olarak ayrılıyor. Stratejik Komutanlık oyunları tarafından sunulan en çeşitli savaş gemisi kadrosu ile amiralleriniz denizde zafer elde etmek için daha önce hiç olmadığı kadar fazla fırsata sahip olacak.

strategic-command-american-civil-war-screenshots-steamrip.jpg (600×337)

strategic-command-american-civil-war-steamrip.jpg (600×323)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 1.5 GHZ İşlemci veya eşdeğeri
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: 8MB video memory
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

OYUN BİLGİLERİ

  • Tarz: Strateji
  • Geliştirici: Fury Yazılımı
  • Peron: Kişisel bilgisayar
  • Oyun Boyutu: 922 MB

[acf field=”buton”]


Yayımlandı