Tarım Kredi Kooperatifi Maaşları Ne Kadar? 2023 Güncel Zamlı Maaşlar

[xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarına zam geldi! Enflasyon zammından [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] da nasibini aldı! Peki yeni zamlı [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu dersiniz?

Tarımın gelişmesi ve kalkınması için hayati öneme sahip kuruluşlardan biri olan Tarım Kredi Kooperatifleri, ülkemizde faaliyet göstermektedir. Bu kooperatiflerde yer alan ortakların ürünleri ise ekonomik ve finansal açıdan birçok fayda sağlamaktadır. Bu ürünler, hem kooperatiflerde hem de ülke ekonomisinde kullanılmaktadır.

Son yapılan zamlardan sonraki [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları şu şekilde:

2023 [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşları ne kadar oldu? [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] ayda kaç para kazanıyor?


  • 2022 yılı Temmuz ayı itibariyle asgari ücrete yapılan zam yüzde 40’lık zam sonrasında Tarım Kredi Market bünyesinde çalışan kasiyer maaşları 12000 TL – 13,000 TL arasında olup, ayrıca aylık yaklaşık 300 TL civarında kaza tazminatı, pirim ve gıda çeki gibi ek ödemelerde yapılmaktadır.
  • Fakat işe yeni başlayanlar ilk 2 ay deneme süresi boyunca daha düşük maaş alır. Bu muhtemelen asgari ücret seviyesinde olmaktadır.
  • Tarım kredi kooperatifi çalışanları devlet memuru değil, işçidir ama hakları kanunla korunmaktadır.

Not: Tüm maaşlar 2023 asgari ücret zammıyla birlikte, yani asgari ücret 8.500 TL olduktan sonra tekrar araşıtırılıp revize edilerek yüzde 55’lik asgari ücret zammına göre güncellenmiştir.

2023 yılı için en güncel [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını paylaştık. Diğer sitelerin yaptığı gibi işin üç kağıtçılığına kaçarak [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nedir, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] nasıl olunur, [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] olma şartları ve [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] görevleri gibi gereksiz bilgilerle sayfayı doldurup vaktinizi çalmak istemedik. Üç kuruş fazla para kazanmak uğruna prensiplerimizden vazgeçmiyoruz ve direkt olarak sizlere [xyz-ips snippet=”MaasKisaBaslik”] maaşlarını sunuyoruz.

Dilerseniz aşağıdaki butona basarak aklınıza gelebilecek tüm mesleklerin 2023 güncel maaş bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diğer tüm mesleklerin maaşını görmek için tıklayınız

Tarım Kredi Kooperatifi ne kadar maaş veriyor?
Kooperatif çalışanları ne kadar maaş alıyor?
Tarım Kredi Kooperatifi çalışanları memur mu?
Kooperatif görevlisi ne is yapar?

Tarım Kredi Kooperatifi maaşları 2023
Kooperatif görevlisi maaşları
Kooperatif Görevlisi maaş 2022
Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı
Kooperatif Müdürü maaşı
Tarım Kredi Market çalışan yorumları
Tarım Kredi kooperatifi mühendis maaşları 2023
Tarım Kredi Kooperatifi Market personel alımı 2022


Yayımlandı

kategorisi