UltraSurf İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

UltraSurf indir


 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 3.24MB
 • Programın üreticisi: UltraReach Internet Corp.
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP, Android, iOS

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


UltraSurf, internet üzerinde anonimlik ve gizlilik sağlamaya yönelik bir yazılımdır. UltraSurf, kullanıcıların internete bağlandıkları yerden bağımsız olarak, internette gezinirken IP adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini gizlemeyi amaçlar. Böylece, kullanıcılar, internete bağlı oldukları yerden bağımsız olarak, güvenli ve anonim bir şekilde gezinme imkanına sahip olurlar.

UltraSurf, çeşitli özellikler sunar. Örneğin, yazılım, internete bağlı olduğunuz yerin güvenlik duvarlarını veya filtrelerini aşarak, internete erişimin engellenmiş olduğu bazı web sitelerine erişimi sağlar. Ayrıca, UltraSurf, internete bağlı olduğunuz yerin güvenlik duvarlarını veya filtrelerini aşarak, internette gezinirken IP adresinizi gizler ve bu sayede internette gezinirken anonim kalmanızı sağlar.

UltraSurf, ayrıca internete bağlı olduğunuz yerin güvenlik duvarlarını veya filtrelerini aşarak, internette gezinirken güvenlik açıklarından korunmanızı sağlar. UltraSurf, internette gezinirken kullanılan tüm bağlantıları şifreler ve bu sayede, internette gezinirken güvenlik açıklarından korunmanızı sağlar.

UltraSurf, Windows işletim sistemlerinde çalışır ve ücretsiz olarak indirilebilir. Eğer UltraSurf’u kullanmayı düşünüyorsanız, yazılımı indirin ve kurun ve internette anonim ve güvenli bir şekilde gezinme imkanına sahip olun.

UltraSurf nasıl kullanılır?

UltraSurf, internete bağlı olduğunuz yerin güvenlik duvarlarını veya filtrelerini aşarak, internette gezinirken IP adresinizi gizlemeyi ve anonim kalmanızı sağlayan bir yazılımdır. UltraSurf’u kullanmaya başlamak için, ilk olarak yazılımı indirin ve kurun. Daha sonra, UltraSurf’u açın ve internete bağlanın.

UltraSurf, internete bağlandıktan sonra, otomatik olarak IP adresinizi gizler ve internette gezinirken anonim kalmanızı sağlar. Eğer UltraSurf’u kullanırken internete erişimin engellenmiş olduğu bazı web sitelerine erişmek istiyorsanız, UltraSurf’un arayüzünde bulunan “Güvenlik Duvarını Aş” seçeneğini etkinleştirin. Bu seçenek etkinleştirildiğinde, UltraSurf, internete bağlı olduğunuz yerin güvenlik duvarlarını veya filtrelerini aşarak, internete erişimin engellenmiş olduğu bazı web sitelerine erişimi sağlar.

UltraSurf ayrıca, internette gezinirken kullanılan tüm bağlantıları şifreler ve bu sayede, internette gezinirken güvenlik açıklarından korunmanızı sağlar. UltraSurf’un arayüzünde bulunan “Güvenlik” sekmesinde, bu özelliği etkinleştirme veya devre dışı bırakma seçeneği bulunur.

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


ultrasurf

Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi