Windows Masaüstü Simgeleri İndirmek İçin 7 Harika Site

Bilgisayarınızı daha güzel göstermenin en iyi yollarından biri de kullandığınız kısayol simgelerini değiştirmektir. Yıllarca görmekten sıkıldığınız klasör simgelerini değiştirmenin vakti gelmedi mi hala?

Kendi karizmanıza ve kendi kişiliğinize uygun ikonlar kullanarak tarzınızı yansıtabilir ve insanları etkileyebilirsiniz.

Bunun için öncelikle masaüstü simgelerini arayıp bulmanız, aralarından size uygun olanları beğenmeniz ve bilgisayara indirmeniz gerekiyor.

Bu yazıda ücretsiz olarak tüm bunları nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

En güzel masaüstü simgeleri nerede bulunur ve ücretsiz nasıl indirilir?

Aşağıdaki web siteleri ziyaret ederek, Windows 11 dahil olmak üzere tüm versiyonlar için birbirinden güzel ve kaliteli simgeler bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz simgeleri tamamen bedava indirebilirsiniz. Fakat dosya formatının ICO olması gerektiğini unutmayın. Beğendiğiniz simgenin uzantısı ICO değilse, ICO’ya dönüştürmek için şu yazımıza bakabilirsiniz.

Masaüstü Simgeleri Nasıl Değiştirilir?

Eğer kısayol simgelerini değiştirmek istiyorsanız, buradaki yazımıza bakabilirsiniz. Resimlerle kısaca anlattık.

Eğer masaüstündeki Bu Bilgisayar, Belgelerim, İndirilenler, Müziklerim gibi klasör simgelerini değiştirmek isterseniz, şu yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Yine resimli olarak harika bir şekilde anlattık.


Yayımlandı