Zona İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

Zona indir

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 179 MB
 • Programın üreticisi: Zona Team
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Zona, her zevke ve ruh haline uygun filmler sunar: Blockbuster ve yeni çıkışlar, sanatçı filmleri, animasyon filmleri. Şimdi yüksek kaliteli filmleri online olarak izleyin veya daha sonra izlemek için indirin. Zona her zaman en iyi seçeneği bulur, ancak kalite, boyut, ses ve altyazıları seçebilirsiniz.

Özel olarak spor hayranları için, futbol, hokey, basketbol, tenis, v-topu, boks ve diğer spor yayınları Zona’da gerçekleşir. Ayrıca en son maçları izleyebilir ve indirebilirsiniz.

Tüm popüler TV dizileri. Santa Barbara’dan Big Bang Theory’e kadar. Bölümler sezonlara ayrılır, bu yüzden gerekli bölümü bulmak kolaydır. Zona, son izlediğiniz bölümün nerede kaldığını hatırlar ve bu noktadan devam eder.

Sadece en iyi modern oyunlar. İndir ve oyna. Fragmanlar, ekran görüntüleri, açıklamalar ve kurulum talimatları dahil edilir. TV Kanalları, Zona tarafından gerçek zamanlı yayınlanır. Ekstra cihazlar gerekmez. Kanallar haberler, eğitim gibi kategorilere ayrılır: çocuk ve yetişkin. Program da burada gösterilir. Dünya çapında radyo istasyonları. Zevkinize uygun müzik ve programları seçin.

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi