Android için Okey Extra İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

Android Okey Extra Resim

Okey Extra Hakkında
Fiyat : Ücretsiz
Boyut : Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm : Cihaza göre değişir
Geliştirici : Digitoy Games
Güncellenme : 2023

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


OkeyExtra, 2, 3 veya 4 kişi ile oynanabilen bir mobil oyundur ve makine öğrenimi kullanarak oyuncunun tercihlerini hatırlar ve en keyifli oyun deneyimini sunar.

Oyun, farklı insanlar ve amaçlar için çeşitli salonlar ve özellikler sunar ve ayrıca günlük bonuslar ve ücretsiz çipler ile heyecanı devam ettirir.

Android platformunda mevcut ve Okey’nin en hızlı ve en eğlenceli versiyonu olduğunu vaat eder.

Facebook’ta 1.000.000’dan fazla kişinin tercihi olan canlı okey, canak şimdi iOS ve Android telefon ve tabletlerde BEDAVA olarak mevcut.

Çanak kırma ve seviye atlama özellikleri ile efsanevi eğlenceli ve keyifli bir mobil okey deneyimi sunuyor. En çok hediye veren masa oyununu gerçek insanlarla oynayın ve arkadaşlarınızı davet edin, böylece daha fazla altın ve çip kazanabilirsiniz.

Pişti, tavla, batak ve rıfkı gibi diğer popüler oyunları da oynayabilirsiniz. Eğer gerçekten iddialı bir oyuncu iseniz, bu oyun tam size göre!

Okey nasıl oynanır? Okey kuralları

Okey, dört kişilik bir masa oyunudur. Başlangıçta her oyuncuya 14 taş, oyuna ilk başlayacak oyuncuya ise 15. taş dağıtılır.

Oyuncular dağıtılan taşları önlerindeki “ıstaka”ya dizerler. Kalan taşlar kapalı olarak ortaya konur. Bir taş yere açılır, bunun aynı sayılı fakat farklı renkli taşı “okey”dir ve bütün taşların yerine kullanılabilir.

Oyun, ilk oyuncunun elinden işine yaramayan bir taşı yanındaki oyuncuya atmasıyla başlar. Okey’de amaç, aynı renkli taşları sıraya dizmek ve sonra aynı sayılı taşların farklı renklerinden grup oluşturmaktır. En az 3 adet taş bir grup oluşturur. Sırası gelen oyuncu eğer bir önceki oyuncunun attığı taş işine yarıyorsa onu alır, aksi halde ortadan bir taş çeker. Bunun ardından da elindeki fazlalık taşı yine yanındakine atar.

Okey’de elindeki 14 taşı ilk sıraya dizen oyuncu oyunu kazanmış olur. Elindeki 15 taşı, yere açılmış taşın üstüne koyarak oyunu bitirir. Okey 6,12, 20 başlangıc puanları ile başlar.

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi