Search
Generic filters

Auto Mouse Click İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

2023 01 09 10 43 16 1

 • Programın lisansı: Deneme
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 2 MB
 • Programın üreticisi: Murgee
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“Auto Mouse Click” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Auto Mouse Click programı sayesinde, mouseunuzu istediğiniz koşullara göre programlayabilirsiniz. Özel ayarlar yaparak, tıklama türü (tek veya çift), sol veya sağ tuş seçimi, tıklama aralıkları gibi detayları özelleştirebilirsiniz. Bu ayarları kaydederek, daha sonra tekrar kullanmak mümkündür. Kullanımı kolay olan bu program, oyun veya programlarda sürekli tıklama gereken durumlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Murgee Auto Mouse Click, bir mouse otomasyon programıdır. Kullanıcıların mouse hareketlerini ve tıklama işlemlerini otomatikleştirmeye yarayan bu program, çeşitli işler için kullanılabilir. Örneğin, sürekli tıklama gereken oyun veya programlarda zaman kazanmak, mouse hareketlerini düzenli aralıklarla tekrar etmek gibi işlemleri otomatikleştirmeye yardımcı olabilir.

Murgee Auto Mouse Click’in özellikleri arasında şu seçenekler bulunmaktadır:

 • Koordinat sistemi: Kullanıcılar, mouse’un nerede hareket etmesini ve nerede tıklama yapmasını istediklerini belirleyebilirler.
 • Tıklama türü: Tek tıklama, çift tıklama veya üçlü tıklama gibi tıklama türlerini seçebilme seçeneği mevcuttur.
 • Tıklama aralığı: Kullanıcılar, mouse’un tıklama işlemlerini belirledikleri aralıklarla tekrar etmesini sağlayabilirler.
 • Tuş seçimi: Mouse’un sol veya sağ tuşunu kullanmasını seçebilme seçeneği mevcuttur.
 • Kaydetme ve yükleme: Kullanıcılar, ayarladıkları otomasyon seçeneklerini kaydedebilir ve daha sonra tekrar kullanmak üzere yükleyebilirler.

Murgee Auto Mouse Click, küçük boyutu ve basit arayüzü sayesinde kolay kullanım sağlar. Bu program, sürekli tıklama gereken işlemler için kullanıcıların işlerini kolaylaştırmaya yardımcı olabilir.

Murgee Auto Mouse Click nasıl kullanılır?

Murgee Auto Mouse Click programını kullanmak için öncelikle programı indirin ve bilgisayarınıza kurun. Daha sonra aşağıdaki adımları takip ederek programı kullanmaya başlayabilirsiniz:

 1. Programı açın ve “Start” düğmesine tıklayın. Bu işlem ile otomasyon işlemlerine başlayabilirsiniz.
 2. Mouse hareketlerini ve tıklama işlemlerini otomatikleştirmek istediğiniz koordinatları belirleyin. Koordinatları belirlemek için “Set Coordinates” düğmesine tıklayın ve mouse’u istediğiniz yere götürün. Daha sonra “Set Coordinates” düğmesine tekrar tıklayarak koordinatları kaydedin.
 3. Tıklama türünü ve tuş seçimini yapın. “Single Click”, “Double Click” veya “Triple Click” düğmelerinden birini seçerek tıklama türünü belirleyebilir, “Left Click” veya “Right Click” düğmelerinden birini seçerek de tuş seçimini yapabilirsiniz.
 4. Tıklama aralığını ayarlayın. “Delay in Milliseconds” kutusuna tıklama işlemlerinin aralığını milisaniye cinsinden girin. Örneğin, 1000 milisaniye = 1 saniye olarak düşünülebilir.
 5. Otomasyonu başlatmak için “Start” düğmesine tıklayın. İstediğiniz koordinatlarda tıklama işlemleri otomatik olarak başlayacaktır.
 6. Otomasyonu durdurmak için “Stop” düğmesine tıklayın.
 7. Ayarladığınız otomasyon seçeneklerini kaydetmek için “Save Settings” düğmesine tıklayın ve istediğiniz bir dosya adıyla kaydedin. Daha sonra bu ayarları tekrar kullanmak için “Load Settings” düğmesine tıklayıp dosyayı açabilirsiniz.

Bu şekilde Murgee Auto Mouse Click programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için programın kullanım kılavuzuna veya yardım menüsüne bakabilirsiniz.

Auto Mouse Click Ekran Görüntüleri


Main Screen Of Auto Mouse Click Software Utility

Bilgisayara “Auto Mouse Click” Nasıl Yüklenir?


“Auto Mouse Click” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “Auto Mouse Click” nasıl silinir?


“Auto Mouse Click” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir