Call of Duty 2 Singleplayer İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

Call of Duty 2 Singleplayer indir

 • Programın lisansı: Demo
 • Programın dili: İngilizce
 • Programın boyutu: 655.7 MB
 • Programın üreticisi: Activision
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Call of Duty 2, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve 2005 yılında piyasaya sürülen bir taktikal savaş oyunudur. Bu oyun, II. Dünya Savaşı sırasında geçen savaşları anlatır ve oyuncunun kontrolündeki bir asker olarak savaş alanında görevleri tamamlamasını amaçlar. Call of Duty 2, Singleplayer (Tek Kişilik) ve Multiplayer (Çok Kişilik) modlarını da içerir.

Call of Duty 2 Singleplayer modu, oyuncunun tek başına oynayabileceği bir moddur ve oyuncunun kontrolündeki asker olarak savaş alanında görevleri tamamlamasını amaçlar. Bu modda, II. Dünya Savaşı sırasında geçen savaşları anlatılır ve oyuncu, çeşitli silahları kullanarak düşmanlarını yok etmeye çalışır. Call of Duty 2 Singleplayer modu, gerçekçi grafikleri ve gerilim dolu hikâyesiyle dikkat çeker.

Call of Duty 2, PC için mevcuttur ve çeşitli online mağazalardan veya resmi web sitesinden satın alınabilir. Oyun, ayrıca Steam gibi oyun platformları üzerinden de satın alınabilir ve oynanabilir. Call of Duty 2 Singleplayer modu, tek başına oynayabileceğiniz bir moddur ve II. Dünya Savaşı sırasında geçen savaşları anlatır. Oyuncunun kontrolündeki asker olarak, çeşitli silahları kullanarak düşmanlarını yok etmeye çalışırsınız. Bu mod, gerçekçi grafikleri ve gerilim dolu hikâyesiyle dikkat çeker.

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


Call of Duty 2 Crack İndir (v.1.3) – Call of Duty 2 – Forum | Oyun.News

Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi