Filmora Video Editor İndir %100 Güvenli Reklamsız Ücretsiz Orijinal

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] İndir (2 mb)

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] isimli yazılımı daha yüksek hızlarda, daha kolay, %100 güvenli ve orijinal kurulum dosyası olarak indirmeniz için virüs testinden geçirdikten sonra kendi sunucumuza (teknolojibul.com sunucusuna) yükledik. Dolayısıyla tek tıkla, başka sayfaya gitmeden, geri sayımı beklemeden ve reklamsız indirmek için yukarıdaki linke tıklayınız:

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] nedir ne işe yarar?

Filmora, video düzenleme işlemini basitleştirir. YouTube içeriğinizi, düğün filmlerinizi veya sosyal medya sayfanızı arka plan filtresi ve animasyon oluşturucu gibi güçlü araçlarla canlandırın.

Filmora ayrıca, tamamen yeni bir parça oluşturmak için bir klibin birden fazla örneğini birleştiren benzersiz bir zaman çizelgesi özelliğine sahiptir.Filmora ile videoları nasıl düzenleyeceğinizi ve sanatsal klipler oluşturmayı öğrenmeye başlayın. Uygulamayı indirdikten sonra Kolay moda girin. Bu mod, işleri yürütmenize yardımcı olacak en temel sürükle ve bırak işlevlerini içerir. Ayarlanabilir en boy oranı, projenizin ekran boyutunu özelleştirmenizi sağlar.

Filmora’nın tam özellikli modu daha gelişmiş bir ayar sunar. Temel bilgilere hakim olduktan sonra yaratıcı denemenizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Bindirmeler ve arka plan filtreleriyle kayıttan yürütmenizi geliştirin. Farklı bir kaynaktan başka bir videoyu sürükleyin ve montajınızı yapmak için doğrudan aynı zaman çizelgesine bırakın.

İçeriğinizi geliştirmek için çok sayıda ücretsiz video şablonu, ses efekti ve arka plan müziği koleksiyonuna erişmek için bir Wondershare hesabına kaydolun. Bunlar indirilebilir eklentiler olarak gelir ve böylece bunları düzenleme veya kendi efektlerinizi oluşturma özgürlüğüne sahip olursunuz.

Özellikler

İşletim sistemi:
 • Windows
Diller:
 • İngilizce
 • Almanca
 • İspanyolca
 • Fransızca
 • İtalyanca
 • Japonca
 • Hollanda dili
 • Portekizce
 • Rusça
Lisans:
Deneme sürümü
Geliştirici:
Wondershare

Sitemizden Program Nasıl İndirilir?

Bilgisayara [xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] isimli yazılımı indirmek için yukarıdaki butona basmanız ve geri sayımın bitmesini beklemeniz yeterlidir.

İndirdikten Sonra RAR Dosyası Nasıl Açılır?

İndireceğiniz [xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] adlı programın kurulum dosyası eğer EXE yerine RAR formatındaysa, kuruluma başlamak için öncelikle RAR dosyasını açıp içindeki dosyaları dışarıya örneğin masaüstüne çıkarmanız gerekiyor. Genellikle RAR dosyası açmak için WinRAR programı kullanılır.

WinRAR programının son sürümünü Türkçe ve ücretsiz indirmek için bu bağlantıya (64-bit) veya bu bağlantıya (32-bit) tıklayınız.

Windows 10 da WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden “burada ayıkla” veya “klasöre çıkart” yazan seçeneğe basın.
 2. Böylece RAR içindeki dosyaları RAR dosyasıyla aynı klasöre çıkarmış olacak.
 3. Bu adımların resimli ve videolu anlatımı için bu bağlantıya tıklayınız.

Alternatif olarak WinZip ve 7-Z gibi programlarla da bilgisayarda rar dosyalarını sorunsuz açabilirsiniz.

Windows 11 de WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. Açmak istediğiniz RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden yazan seçeneğe tıklayın.
 2. Açılan WinRAR penceresinde gördüğünüz dosyaların hepsini seçip sürükle-bırak yöntemiyle masaüstüne veya başka bir klasörün üzerine bırakarak dosyaları dışarı çıkarın.

Bilgisayarda Program Kurulumu Nasıl Yapılır?

Normalde bütün programların bilgisayara kurulumu birbirine benzer ve çok da basittir. Sadece birkaç püf noktaya dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarlara programlar nasıl yüklenir ve kurulum işlemleri adım adım nasıl yapılır bu makalemizde resimli olarak kısaca maddeler halinde anlattık. Mutlaka göz atınız yada aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Programlar bilgisayardan nasıl kaldırılır (silinir)?

“[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”]” isimli programı veya herhangi başka bir programı bilgisayardan tamamen silmek çok kolay. Hiçbir ekstra programa gerek yoktur. Sadece birkaç tıklama ile kolayca yapabilirsiniz. Bu sayfada nasıl yapıldığını basitçe resimlerle anlattık. Mutlaka bakınız veya aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Yayımlandı

kategorisi