Vegas Pro İndir %100 Güvenli Reklamsız Ücretsiz Orijinal

Vegas Pro

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] İndir (5.8 mb)

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] isimli yazılımı daha yüksek hızlarda, daha kolay, %100 güvenli ve orijinal kurulum dosyası olarak indirmeniz için virüs testinden geçirdikten sonra kendi sunucumuza (teknolojibul.com sunucusuna) yükledik. Dolayısıyla tek tıkla, başka sayfaya gitmeden, geri sayımı beklemeden ve reklamsız indirmek için yukarıdaki linke tıklayınız:

[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] nedir ne işe yarar?

Vegas Pro 16, istediğiniz tüm harika özelliklere ve profesyonel düzeyde video düzenleme yazılımında ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Video oluşturma oyununuzu geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm püf noktalarını içeren video düzenleme yazılımı ile içinizdeki sanatçıyı serbest bırakın.Vegas Pro 16 bir video prodüksiyonu, ses düzenleme ve disk yazma programıdır. Yarım saatlik kurulum sürecinde oturun. Ardından, gözlerinizi temiz arayüzde ziyafet çekin. Vegas Pro ailesine yeni gelenler için tanıdık gelebilir. Dosya, Düzenle, Görüntüle, Ekle, Araçlar, Seçenekler ve Yardım menüsü sekmeleri, diğer düzenleme yazılımlarında olduğu gibi ekranın üst kısmında sıralanır.

Farklı cihazlardan, metin katmanlarından ve şaşırtıcı filtrelerden ve özel efektlerden medya içe aktarmak gibi çok sayıda çan ve ıslık olsa da, programı bulmak her zaman kolay değildir. Bunu yaptıktan sonra, hızlı bir şekilde düzenleme seçenekleriyle dolu bir dünya açacaksınız.

Vegas Pro 16 hız konusunda gurur duyuyor. Yüklenmesi hızlıdır ve düzenleme gecikmez veya atlamaz. Çevrimdışı ve çevrimiçi bir iş akışı olan proxy iş akışı, daha hafif bir proxy dosyası veya çevrimdışı düşük çözünürlüklü bir sürüm kullanarak ihtiyacınız olanı düzenlemenizi sağlar.

Bu dosyalar, son render için orijinal fotoğraf makinesi dosyalarına yeniden bağlanacaktır. Vegas Pro 16 ile çalışmanın tüm süreci, her zamanki ağır video dosyalarıyla bile, ağırlıksız hissediyor – bir kez asıldıktan sonra.

Özellikler

İşletim sistemi:
 • Windows
Diller:
 • İngilizce
 • İspanyolca
 • Fransızca
 • Hollanda dili
Lisans:
Deneme sürümü
Geliştirici:
MAGIX Yazılım GmbH

Sitemizden Program Nasıl İndirilir?

Bilgisayara [xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] isimli yazılımı indirmek için yukarıdaki butona basmanız ve geri sayımın bitmesini beklemeniz yeterlidir.

İndirdikten Sonra RAR Dosyası Nasıl Açılır?

İndireceğiniz [xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”] adlı programın kurulum dosyası eğer EXE yerine RAR formatındaysa, kuruluma başlamak için öncelikle RAR dosyasını açıp içindeki dosyaları dışarıya örneğin masaüstüne çıkarmanız gerekiyor. Genellikle RAR dosyası açmak için WinRAR programı kullanılır.

WinRAR programının son sürümünü Türkçe ve ücretsiz indirmek için bu bağlantıya (64-bit) veya bu bağlantıya (32-bit) tıklayınız.

Windows 10 da WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden “burada ayıkla” veya “klasöre çıkart” yazan seçeneğe basın.
 2. Böylece RAR içindeki dosyaları RAR dosyasıyla aynı klasöre çıkarmış olacak.
 3. Bu adımların resimli ve videolu anlatımı için bu bağlantıya tıklayınız.

Alternatif olarak WinZip ve 7-Z gibi programlarla da bilgisayarda rar dosyalarını sorunsuz açabilirsiniz.

Windows 11 de WinRAR ile RAR dosyası nasıl açılır?

 1. Açmak istediğiniz RAR dosyasının üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden yazan seçeneğe tıklayın.
 2. Açılan WinRAR penceresinde gördüğünüz dosyaların hepsini seçip sürükle-bırak yöntemiyle masaüstüne veya başka bir klasörün üzerine bırakarak dosyaları dışarı çıkarın.

Bilgisayarda Program Kurulumu Nasıl Yapılır?

Normalde bütün programların bilgisayara kurulumu birbirine benzer ve çok da basittir. Sadece birkaç püf noktaya dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarlara programlar nasıl yüklenir ve kurulum işlemleri adım adım nasıl yapılır bu makalemizde resimli olarak kısaca maddeler halinde anlattık. Mutlaka göz atınız yada aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Programlar bilgisayardan nasıl kaldırılır (silinir)?

“[xyz-ips snippet=”YeniProgramBaslik”]” isimli programı veya herhangi başka bir programı bilgisayardan tamamen silmek çok kolay. Hiçbir ekstra programa gerek yoktur. Sadece birkaç tıklama ile kolayca yapabilirsiniz. Bu sayfada nasıl yapıldığını basitçe resimlerle anlattık. Mutlaka bakınız veya aşağıdaki özet adımları takip ediniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Yayımlandı

kategorisi