Udemy Video İndirme Programı

Dünyanın en büyük eğitim sitelerinden biri olan ve teknolojik konulardaki uzman kişilerin hazırlayıp sunduğu eğitim videolarıyla tanınan Udemy sitesinde beğendiğiniz her bir eğitim serisi için ayrı ayrı ödeme yapmanız gerekiyor.

Ama diyelim ki bir eğitimi satın aldınız ve videoların toplam süresi 40 saat sürüyor. Birçok videoda beğenmemeniz halinde ilk 3 gün içinde geri iade seçeneği sunuluyor.

Dolayısıyla bu video serisini cihazınıza indirmenin bir yolunu bulursanız, geri iade etmek suretiyle eğitim setini tamamen ücretsiz bir şekilde izleyerek bedavaya getirebilirsiniz.

Udeler ile Udemy videoları nasıl indirilir?

Öncelikle buraya tıklayarak Udeler programını bilgisayara indirip kurun ve çalıştırın.

Udeler Sign In

Programa Udemy hesabınız ile giriş yaptığınız taktirde hesabınızda satın aldığınız tüm kurs videolarını liste halinde size gösterecek.

Udeler Show Courses

Listedeki herhangi bir kursu bilgisayara indirerek dilediğiniz bir klasöre kaydetmek için kurs isminin altındaki indirme simgesine tıklamanız yeterlidir. Hatta aynı anda diğer indirme simgelerine de tıklayarak birkaç eğitim serisini paralel olarak toplu indirebilirsiniz.

Udeler Download Progress

İndirme bitince bilgisayarın İndirilenler klasöründe videoları görebilirsiniz.

Udeler Downloads

Program penceresinin solundaki menüden Settings seçeneğine tıklayarak ayarları açabilirsiniz. Açılan ayarlar ekranında video kalitesini azaltabilir, indirileceği klasörü değiştirebilir yada sadece belirli saatler arasında indirme işlemini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Udeleer Settings

Yine soldaki menüden Downloads seçeneğine tıklayarak bugüne kadar indirdiğiniz tüm eğitim setlerini görebilirsiniz ve o an için indirmekte olduğunuz bir video varsa indirme işleminin ilerleme durumunu takip edebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi