Search
Generic filters

USB Disk Security İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Usb Disk Security Indir

 • Programın lisansı: Deneme
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 4 MB
 • Programın üreticisi: Zbshareware Lab.
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“USB Disk Security” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


USB Disk Security, taşınabilir medya araçlarınızı (USB sürücüler, flash bellekler, hafıza kartları, iPod vb.) zararlı programların saldırılarından korumanızı sağlar.

Bu program, 100% koruma sağlar ve izinsiz kişilerin verilerinizi çalmasını önler. Ayrıca en iyi çevrimdışı koruma sağlar ve sistem kaynaklarını etkilemeden en hızlı ve hafif çözümdür.

Diğer güvenlik yazılımları ile uyumlu ve tüm Windows platformlarında çalışır.

USB Disk Security, USB sürücüleri aracılığıyla gelebilecek tüm zararlı programlara karşı 100% koruma sağlar. Bu teknolojisi ile bilinen ve bilinmeyen tehlikelere karşı koruma sağlar. USB sürücü, flash disk, güvenli dijital kart, thumb drive, pen drive, taşınabilir depolama, iPod ve daha fazlasını destekler.

En iyi çevrimdışı bilgisayar koruma çözümü Diğer antivirüs yazılımları düzenli olarak virüs veritabanını güncellemelidir ve internete bağlı olmayan çevrimdışı bilgisayarları etkili bir şekilde koruyamazlar.

Yeni virüsler, solucanlar ve diğer zararlı saldırılar meydana geldiğinde, geleneksel imzalar yetersiz kalmaktadır. Virüs imzası güncellemesi için bir dakika beklemek, korkunç sonuçlar doğurabilecek bir güvenlik açığı oluşmasına neden olur.

USB Disk Security, USB sürücüleri, flash diskler, güvenli dijital kartlar, thumb drive’lar, pen drive’lar, taşınabilir depolama, iPod ve daha fazlasını destekleyen bir yazılımdır. Bu yazılım, USB sürücü yoluyla bilgisayarınıza giren zararlı programları tespit edebilmekte ve engelleyebilmektedir.

Program, bilgisayarınızın internete bağlı olmasına gerek kalmadan çalışabilmekte ve güncel virüs veritabanına sahip olmasına gerek kalmamaktadır.

Ayrıca, program kişilerin izinsiz olarak verilerinizi USB sürücülere kopyalamalarını önleyebilmekte ve verilerinizi koruma altına alabilmektedir. USB Disk Security, diğer antivirüs yazılımlarına göre hızlı ve hafiftir.

USB Disk Security Ekran Görüntüleri


2023 01 13 09 12 02 2

Bilgisayara “USB Disk Security” Nasıl Yüklenir?


“USB Disk Security” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “USB Disk Security” nasıl silinir?


“USB Disk Security” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir