Search
Generic filters

Windows için iCloud (2023) İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Icloud

 • Programın lisansı: Ücretsiz
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 154 MB
 • Programın üreticisi: Apple Inc
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“iCloud” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Cloud depolama hizmeti iCloud’un resmi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, iCloud’da sakladığımız tüm dosyaları indirebilir ve Apple bulutuna yeni içerikler yükleyebiliriz.

iCloud üzerinden, PC’de bulunan içerikleri otomatik olarak senkronize edebilir, ayrıca iCloud Fotoğraflar sayesinde tüm resim ve videolarımızı bulutta senkronize edebiliriz, hatta sadece PC’de bulunanları bile.

Senkronize edilebilen diğer elemanlar şifrelerdir. Onları görebilir, yenilerini ekleyebilir veya iCloud Şifreleri eklentisi ile doğrudan web tarayıcımızla senkronize edebiliriz.

Eğer PC üzerinden iTunes’dan bir şarkı satın alırsanız, otomatik senkronizasyon sayesinde birkaç saniye içinde iPhone’unuzda da görünecektir. Ayrıca, iCloud ile bir kayıp iPhone bulmak gibi konfor işlevlerine de sahibiz. Ayrıca, Apple, “iWork for iCloud” ile tarayıcı için bir Ofis paketi de sunmaktadır.

Sonuç olarak, burada sunulan özellikler ve senkronizasyon araçları oldukça iyidir ancak özelleştirme ve özellikler açısından biraz yetersizdir. Bu yüzden iCloud for PC için üçüncü taraf araçlarını kullanarak iOS cihazlarınızı yönetmeniz ve iCloud for PC özelliklerini genişletmeniz için çok sayıda araç vardır.

Depolama kullanılabilirliğini görüntüler

Yazılımın kontrol paneli, mevcut depolama alanının yanı sıra yedeklerin genel bir görünümünü size sunar. Durum paneli ise sistemdeki her işlevin durumunu size verir.

Bir şeyin altını çizmek gerekirse, bu araçın yanıt süresi beklenmediktir. Sisteme veya hatta onu çökertmeye bile etki etmemesine rağmen, kurulum hala dosya ve uygulamaların yönetimi konusunda hizmet verir.

Bu araç seti, herhangi bir bulut yönetim araçının standart ölçüsünü karşılar. Dosyalarınızı düzenleme ve yönetme konusunda size destek olacak bir dizi işlevi olacaktır.

iCloud, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya laptop için freeware olarak lisanslanmıştır. Uzaktan araçlar kategorisine girer ve tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilir.

iCloud Ekran Görüntüleri


46072 Img 63Bd3Bb9D71C3 2

46072 Img 63Bd3Bbbe2736 4

46072 Img 63Bd3Bbe18830 6

Bilgisayara “iCloud” Nasıl Yüklenir?


“iCloud” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “iCloud” nasıl silinir?


“iCloud” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir