Free Video to MP3 Converter İndir, Nedir? Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

[acf field=”butonfilehorse”]

 • Programın lisansı: Ücretsiz / Reklamlı
 • Programın dili: Türkçe
 • Programın boyutu: 39 MB
 • Programın üreticisi: DVDVideoSoft Limited
 • Desteklediği platformlar: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, XP

“[acf field=”baslikfilehorse”]” Kısaca Nedir Ne İşe Yarar?


Video dosyalarından ses dosyalarını MP3 ve WAV formatında kayıpsız ses dosyası olarak çıkarmanızı sağlayan ücretsiz bir program olan Free Video to MP3 Converter yazılımını mutlaka kullanın.

Yüksek, standart ve ekonomik kalitede ses dosyalarını kaydedebilirsiniz. Ayrıca YouTube to MP3 Converter, YouTube Downloader, YouTube Playlist Downloader, YouTube Subtitle Downloader ve YouTube to MP4 Converter uygulamalarını da deneyebilirsiniz.”

“Free Video to MP3 Converter, video dosyasının ortasından alınan bir görüntüyü kullanarak, title tag ve artwork alanlarını otomatik olarak doldurur. Bu, iTunes, Winamp veya sadece Windows Explorer klasöründe görülebilir.

Giriş video dosyası formatları desteği: * .avi; *.ivf; *.Div; *.divx; *..mpg; *..mpeg; *..mpe; *..mp4; *..m4v; *..webm; *..wmv; *..asf; *..mov; *..qt; *.Mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.Tod; *.vro; *..dat; *.3gp2; *.3gpp; *..3gp; *..3g2; *.dvr-ms; *..flv; *.f4v; *.amv; *..rm; *.rmm; *.Rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.Ts.

MP3 Converer’a Ücretsiz Video açıkça ücretsizdir. Reklam yazılımı veya casus yazılım yok. Kurulumu ve çalıştırması güvenlidir.

MP3 Converter Free Video nasıl kullanılır?

Free Video to MP3 Converter kullanma adımları:

1) Free Video to MP3 Converter adlı programı başlatın  Free Video To MP3 Converter

Free Video to MP3 Converter programını başlatın. Programı başlatmak için Start > Tüm Programlar > DVDVideoSoft > Programlar > Free Video to MP3 Converter seçin veya masaüstünde bulunan DVDVideoSoft Free Studio simgesine tıklayın. Arayüz oldukça basit ve kendini açıklayıcıdır. Girdi dosyaları için bir alan, çıktı yolu için bir alan ve önceden yapılandırılmış profiller için bir liste bulunur. Varsayılan temayı değiştirmek isterseniz, Seçenekler → Tema bölümüne gidin.

2) Giriş Video Dosyalarını Seçin

Free Video To MP3 Converter

Free Video To MP3 Converter

Girdi video dosyalarını seçin Dosyaları eklemek için Add files… düğmesine tıklayın ve bilgisayarınızdan girdi video dosyasını seçin. Desteklenen dosya formatları: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts Varsayılan olarak çıktı dosyasının adı video başlığı ile aynıdır. Değiştirmek isterseniz Output Name… düğmesine tıklayın. Yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerede (Name Prefix, Postfix ve diğerleri) istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu pencerenin altında çıktı dosya adının şablonunu görebilirsiniz. Seçilen seçeneklere göre oluşur. Not: tek bir oturumda tüm çıktı dosyaları için aynı şablon kullanılır, her dosya için benzersiz bir şablon ayarlanamaz.

3) Çıkış Konumunu Seçin

Free Video To MP3 Converter

Çıktı konumunu seçin Browse… düğmesine tıklayarak çevrilmiş video dosyalarını kaydetmek istediğiniz konumu seçin. Ok düğmesine tıklayın. Çıktı klasörünün içeriğini görmek isterseniz, Open düğmesine tıklayın.

4) Etiketleri Ayarla

Free Video To MP3 Converter

Etiketleri ayarla Tags… düğmesine tıklayarak çıktı MP3 dosyaları için etiketleri ayarlayın. Varsayılan olarak program, video ortasından alınan bir görüntüyü kullanarak, title tag ve artwork alanlarını otomatik olarak doldurur. Bu, iTunes, Winamp veya Windows Explorer’da görülebilir. Ana program penceresine geri dönmek için OK düğmesine tıklayın.

5) Hazır Ayarlar’ı seçin

Free Video To MP3 Converter

Ön Ayarları Seçin Kalite: yüksek, standart veya ekonomik olarak seçin. Daha sonra, seçilen kaliteye göre aşağıdaki listeden önceden yapılandırılmış bir profili seçin. Gelişmiş kullanıcılar için: bir profili nasıl özelleştirebileceğiniz veya yeni bir tane nasıl oluşturabileceğiniz hakkında bilgi için bu rehbere bakın.

6)Videodan MP3’e Ses Çıkarın

Free Video To MP3 Converter

Video’dan ses dosyasını MP3’e çıkar Convert düğmesine tıklayın ve sadece birkaç saniye bekleyin. Not: Convert düğmesine tıklamadan önce işlem tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın kapatılmasını ayarlayabilirsiniz. Sadece Options… bölümüne gidin ve uygun kutucuğu işaretleyin.

[acf field=”baslikfilehorse”] Ekran Görüntüleri


Bilgisayara “[acf field=”baslikfilehorse”]” Nasıl Yüklenir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC ye yüklemek için hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. İndirdiğiniz program dosyasına (genelde EXE uzantılı dosya olur) çift tıklayın
 2. Açılan pencerede genellikle programın kullanım koşullarını kabul etmeniz istenir. Ekranda Accept veya Kabul Et şeklinde seçenek varsa seçerek işaretleyin yada buton şeklindeyse butona basın.
 3. Ardından Next yada İleri yazan butona basarak ilerleyin.
 4. Sponsorlu reklam yazılımı yüklemeyi teklif ederse, reddederek (onay verilen işareti kaldırarak) Next (İleri) yazan butona basıp sonraki ekrana devam edin.
 5. Farklı bir pencere görürseniz yine Nexte yada İleriye basarak ilerleyin.
 6. Install yada Yükle yazan buton görürseniz basarak kurulumu başlatın.
 7. Bir süre sonra kurulum tamamlanınca, Başlat menüsünü açarak biraz önce yüklediğiniz programın simgesine tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan “[acf field=”baslikfilehorse”]” nasıl silinir?


“[acf field=”baslikfilehorse”]” isimli yazılımı PC den silmek için  hazırladığımz resimli anlatıma göz atabilir veya özet olarak aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Başlat menüsünü aç
 2. Arama kutusuna kaldır yazıp klavyeden Entera bas
 3. Açılan pencerede programı bulup en sağındaki üç noktaya bas
 4. Açılan menüden Kaldıra bas

Tüm PC Yazılımı Kategorileri:Yayımlandı

kategorisi